Adana Ağrı Uçak Bileti
Ağrı

Adana Ağrı Uçak Bileti

Adana Ağrı Uçak Bileti

Adana Ağrı Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Adana Ağrı Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Adana Ağrı Uçak Fiyatlarını alın.

Doğunun başkenti olarak da bilinen Ağrı, köklü geçmişi ile ülkemizde görülmeye değer şehirlerden bir tanesidir. Üstelik, Ağrı’da oldukça yaygın olan tarım ve hayvancılık sebebi ile birçok geleneksel lezzete de sahip olan Ağrı, misafirlerini oldukça şaşırtan bir şehirdir. Üstelik, birçok medeniye ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetler; Asurlular, Urartular, Hititler, Medler, Persler, Romalılar, Selçuklu İmparatorluğu ve Osmanlı Devleti.

Adana Ağrı uçak, En Ucuz Adana Ağrı uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu kadar fazla medeniyete ev sahipliği yapması sebebi ile birçok tarihi güzelliğe sahip olmuştur ve mutlaka görmeniz gerekmektedir. Ağrı şehrini ziyaret ederken uğramanız gereken yerler; İshak Paşa Sarayı, Doğu Beyazıt Kalesi, Üç Kilisesi, Şoşik Kalesi vb. Aynı zamanda, konumu gereği birçok doğal güzelliklere sahiptir. Doğal güzelliklerinden bahsedecek olursak; Ağrı dağı, Nuhun Tepesi, Murat Nehri, Taşteker Köyü vb. Sizde, Ağrı şehrinin tüm bu güzelliklerini yakından görmek istiyorsanız hemen ucuz uçak bileti bularak seyahat planı oluşturabilirsiniz.

Adana Ağrı Uçak Bileti Anadolujet

Adana Ağrı Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Adana Ağrı Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Çoğu yolcu, Adana ve Ağrı arasında seyahat gerçekleştirirken hem rahat, prestijli ve ucuz bir yolculuk geçirmek ister. Bunun için de THY ve Anadolu Jet firmalarının online indirimlerini ve avantajlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede oldukça ucuza bir yolculuk geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Anadolu Jet ve THY firmalarının prestiji ile uçuşunuzu https://ucuzucakbiletiara.com ile gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Ağrı Uçak Seferleri

Adana Ağrı Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Adana Ağrı Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Adana Ağrı uçuş Fiyatlarını alın.

Adana havalimanı üzerinden Ağrı Ahmed-i Hanı Havalimanına giden birçok yerli ve yabancı yolcular bulunmaktadır. Dolayısıyla Adana havalimanı ile Ağrı Ahmed-i Hanı havalimanı arasında sefer düzenleyen birçok farklı hava yolu şirketi bulunmaktadır. Fakat, Adana ile Ağrı arasında en çok tercih edilen uçuş firması THY ve Anadolu Jet firmalarıdır. Bunun sebebi ise, Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları firmalarında müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Adana Ağrı Uçak Bileti THY

Adana Ağrı Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Adana Ağrı Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Adana Ağrı Uçak Fiyatlarını alın.

Bu sebeple, ülkemizde en çok tercih edilen şirketler, thy ve Anadolu jet olmuştur. Sizde, Adana ile Ağrı arasında hava ulaşımı gerçekleştirmek istiyorsanız, online platform üzerinden ucuz uçak biletlerini çok daha ucuz bir fiyata getirebilirsiniz. Böylelikle hem ekonomik hem de konforlu bir uçuş olacaktır.

Adana Ağrı Arası Kaç Km, Kaç Saat

Adana Ağrı Arası Kaç Km, Adana Ağrı Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ADANA AĞRI ARASI KAÇ KM
Adana – Ağrı Arası, D200/E88 üzerinden
1050 KM
ADANA AĞRI ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Adana – Ağrı Arası, D200/E88 üzerinden
12 SAAT 40 DAKİKA
ADANA AĞRI ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 40 DAKİKA
ADANA AĞRI ARASI UÇUS MESAFESİ870 KM

Adana Şakirpaşa Havalimanı Hizmetinizde

Adana Akdeniz bölgesinin en merkezi şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça merkezi ve kalabalık şehirlerden birisi olan Adana gelişmiş ulaşım ağları ile de ziyaretçilerine oldukça kolay bir seyahat imkanı sunuyor. Adana Şakirpaşa havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşları gerçekleştirmektedir. Türk hava yolları, Pegasus Airlines, Atlasglobal ve Sunexpress havayolu şirketlerinin Adana Şakirpaşa Havalimanı’na uçuşları bulunmaktadır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı merkeze uzak mı?

Adana Şakirpaşa havalimanı Seyhan ilçesinde yer alan Seyhan mahallesinde yer almaktadır. Adana merkeze yalnızca 3.5 km uzaklığında olan bu havalimanına ulaştığınızda neredeyse merkeze ulaşmış kadar oluyorsunuz. Havalimanı merkeze son derece yakın olduğu için taksi ile bile oldukça uygun fiyatlara merkeze ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Toplu ulaşım araçları imkanı var mı?

Eğer belediye otobüsü kullanmak isterseniz 125 (havalimanı-beyceli), 135 (havalimanı- Balcalı), 159 (Gülbahçesi- Çukurova hastanesi) ve 251 (Balcalı- havalimanı) hatlarını da kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz dolmuş ya da daha özel olan araç kiralama ya da transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.  Oldukça uygun fiyatlara merkeze dilediğiniz gibi kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik Havaş kullanarak dilerseniz Mersin, Tarsus, Osmaniye ve Ceyhan’a da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı ile Sizlerle

Ağrı’da yer alan bu havalimanı adını 17.yüzyılda yaşamış olan bir İslam âliminden almıştır. Ağrı Ahmed-i Hani havalimanı yurtiçi uçuşlar yapmaktadır. Bu havalimanı Ağrı şehir merkezine yaklaşık 9 km uzaklıkta yer almaktadır. Burası küçük bir havalimanı olarak karşımıza çıkar. Yine de Ahmed-i Hani havalimanından İstanbul ve Ankara’ya düzenli olarak karşılıklı uçuşlar gerçekleşmektedir. Bu havalimanının yıllık yolcu kapasitesi 129 bin olarak bilinmektedir. Bu havalimanına yalnızca Türk Hava Yolları ve AnadoluJet havayolu şirketleri uçuş düzenlemektedir.

Ağrı merkeze nasıl ulaşırım?

Ahmed-i Hani havalimanına ulaştığınızda buradan belediye otobüsleri ya da taksiler ile merkeze ulaşım sağlamanız mümkündür. Şehir merkezine oldukça hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız taksi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Daha ekonomik bir tercih yapmak istiyorsanız belediye otobüsleri de mevcuttur. Buna ek olarak araç kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Bu havalimanında iç hatlar terminali dışında bebek bakım odası, THY bürosu, araç kiralama firması ofisler yer almaktadır. Ağrı Ahmed-i Hani havalimanı sayesinde artık doğuya daha kolay bir şekilde ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Hem İstanbul’dan hem de Ankara’dan her gün düzenlenen uçuşlar ile en kısa sürede buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.