Adana Diyarbakır Uçak Bileti
Diyarbakır

Adana Diyarbakır Uçak Bileti

Adana Diyarbakır Uçak Bileti

Adana Diyarbakır Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Adana Diyarbakır Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Adana Diyarbakır Uçak Fiyatlarını alın.

Diyarbakır, ülkemizde en eski geçmişe sahip şehirlerden bir tanesidir. Köklü bir geçmişi olması dolayısıyla birçok tarihi güzelliğe de sahiptir. Diyarbakır ilinde bulunmuş birçok medeniyetten kalan gezip görülmeye değer de birçok eser bulunmaktadır. Diyarbakır iline ev sahipliği yapmış medeniyetlerden bahsedecek olursak; Urartular, Asurlular, Artukoğulları, Medler, Persler, Hititler, Frigyalılar, Emeviler, Abbasiler, Büyük Selçuklu İmparatorluğu, Osmanlı Devleti. Bu medeniyetlerin geride bıraktığı güzelliklerden bahsedelim.

Adana Diyarbakır uçak, En Ucuz Adana Diyarbakır uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Malabadi Köprüsü, Suriçi, Mardin Kapı, Diyarbakır Kalesi, Urfa Kapısı, Yeni Kapı, Diyarbakır Ulu Cami, Diyarbakır Arkeoloji Müzesi, Deliler Hanı, Sülüklü Han, Hasanpaşa Hanı, Çayönü Antik Kenti, Ziya Gökalp Müzesi, Hevsel Bahçeleri On Gözlü Köprü, Çermik Kaplıcaları, Behram Paşa Konağı, Meryem Ana Kilisesi, Dört Ayaklı Minare vb. Sizde tüm bu güzellikleri ömrünüz boyunca mutlaka görmelisiniz. Hemen THY ve Anadolu Jet firmalarının ucuz uçak bileti kapsamında avantajlarını takip ederek en uygun bileti yakalayabilirsiniz.

Adana Diyarbakır Uçak Bileti Anadolujet

Adana Diyarbakır Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Adana Diyarbakır Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Bildiğiniz üzere Adana havaalanı ve Diyarbakır havaalanı arası olan mesafe oldukça fazladır. Bu sebeple, yolculuk esnasında konforunuz oldukça önem taşır. Ülkemizde en konforlu olarak görülen hava yolu şirketi Anadolu Jet ve THY firmalarıdır. Yolcusuna değer vererek seyahat esnasında en rahat imkanları sunarak en ucuz bileti sunan iki hava yolu şirketi Anadolu Jet ve THY’dir. Bunun yanı sıra, müşteri memnuniyetini sağlamak adına da seyahat sırasında ücretsiz ikramları da bulunmaktadır.

Adana Diyarbakır Uçak Seferleri

Adana Diyarbakır Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Adana Diyarbakır Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Adana Diyarbakır uçuş Fiyatlarını alın.

Adana ilinden Diyarbakır iline giden birçok yolcu bulunmaktadır. Bu sebeple, Adana havaalanından Diyarbakır havaalanına giden ve birçok gidiş-dönüş seferleri düzenleyen birçok hava yolu şirketi bulunmaktadır. Fakat, birçok yolcu hem güvenlik hem de memnuniyet açısından hangi hava yolu şirketini tercih edeceğini bilememektedir. Anadolu Jet ve THY hava yolu şirketlerinin Adana havaalanı ve Diyarbakır havaalanı arasında hem en konforlu hem de en ekonomik seyahat seferleri düzenlediği bilinmektedir.

Adana Diyarbakır Uçak Bileti THY

Adana Diyarbakır Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Adana Diyarbakır Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Adana Diyarbakır Uçak Fiyatlarını alın.

Diğer hava yolu şirketlerinin aksine Adana ve Diyarbakır arası uçak bileti dahil olmak üzere 81 il arasında ucuz uçak bileti hizmeti bulunmaktadır. Ek olarak, THY ve Anadolu Jet firmalarında indirimli ucuz uçak bileti ve avantajlı paketleri de bulunmaktadır. Hem en konforlu hem ekonomik ulaşım sağlamak için THY ve Anadolu Jet uçak firmalarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Adana’dan Diyarbakır’a Uçak Bileti

Adana’dan Diyarbakır’a Uçak Bileti almak için dogru adres ucuzucakbiletiara.com hızlı, güvenli ve en uygun Adana’dan Diyarbakır’ye Uçak Bileti almanın kolay yolu. https://ucuzucakbiletiara.com/

Adana Şakirpaşa Havalimanı Hizmetinizde

Adana Akdeniz bölgesinin en merkezi şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça merkezi ve kalabalık şehirlerden birisi olan Adana gelişmiş ulaşım ağları ile de ziyaretçilerine oldukça kolay bir seyahat imkanı sunuyor. Adana Şakirpaşa havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşları gerçekleştirmektedir. Türk hava yolları, Pegasus Airlines, Atlasglobal ve Sunexpress havayolu şirketlerinin Adana Şakirpaşa Havalimanı’na uçuşları bulunmaktadır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı merkeze uzak mı?

Adana Şakirpaşa havalimanı Seyhan ilçesinde yer alan Seyhan mahallesinde yer almaktadır. Adana merkeze yalnızca 3.5 km uzaklığında olan bu havalimanına ulaştığınızda neredeyse merkeze ulaşmış kadar oluyorsunuz. Havalimanı merkeze son derece yakın olduğu için taksi ile bile oldukça uygun fiyatlara merkeze ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Toplu ulaşım araçları imkanı var mı?

Eğer belediye otobüsü kullanmak isterseniz 125 (havalimanı-beyceli), 135 (havalimanı- Balcalı), 159 (Gülbahçesi- Çukurova hastanesi) ve 251 (Balcalı- havalimanı) hatlarını da kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz dolmuş ya da daha özel olan araç kiralama ya da transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.  Oldukça uygun fiyatlara merkeze dilediğiniz gibi kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik Havaş kullanarak dilerseniz Mersin, Tarsus, Osmaniye ve Ceyhan’a da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Hizmetinizde

Diyarbakır 9 bin yıllık koca bir tarihe sahiptir ve asırlar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Diyarbakır mutlaka görülmesi ve gezilmesi gereken şehirlerin başında yer almaktadır. Diyarbakır kalesi, Hevsel bahçeleri, hanları ve kervansarayları ile binlerce turisti çeken Diyarbakır her yıl yerli yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Diyarbakır Havalimanı hem iç hem de dış hatlar terminaline sahip olan ve yılda 2 milyondan fazla yolcuya hizmet sunan bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Diyarbakır havalimanına Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerden düzenli uçuşlar yapılmaktadır. Bu havalimanına Türk hava yolları, Pegasus Airlines, AnadoluJet gibi havayolu firmaları düzenli olarak uçuş seferleri ile hizmet vermektedir. Bu havalimanında bekleme salonu, ATM, cafe, dinlenme alanları ve Rent A Car acenteleri yer almaktadır.

Diyarbakır havalimanından merkeze nasıl gidilir?

Diyarbakır havalimanı ile şehir merkezi arası 10 kilometre mesafe bulunmaktadır. Diyarbakır belediyesi tarafından sunulan toplu taşıma otobüsleri ile merkeze ulaşım sağlanabilir. Bunun yanı sıra taksiler ile de merkeze kolayca ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Diyarbakır için özel transfer hizmeti ya da araç kiralama fırsatından da yararlanarak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlama şansına sahip olabilirsiniz.

Adana-Diyarbakır Uçuşları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Uçak Bileti, Adana-Diyarbakır uçuşları için arama yaptığınızda bütün hava yollarının anlık biletlerini direkt olarak bulur ve karşılaştırır. Bu şekilde aradığınız tarih için tüm Adana-Diyarbakır uçuşlarını bir arada görebilir, karşılaştırabilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.
Adana-Diyarbakır uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adana Şakirpaşa Havalimanı, varış Diyarbakır için Diyarbakır Havalimanı kullanılmaktadır.
Adana-Diyarbakır uçuşları için ortalama fiyatlar incelendiğimizde en uygun gün (Pazartesi) günü olarak gözlemlenmektedir. Fakat diğer günleride takip etmekte fayda vardır.
Adana-Diyarbakır uçuş süresi uçakla ortalama 3saat sürmektedir. Adana-Diyarbakır havalimanı arasında direkt uçuş bu tarih 28.02.2021 itibarı ile bulunmamaktadır. İlerleyen zamanda havayolları direkt uçmaya karar verebilirler. Uçuş süresi aktarmada bekleme süresine göre değişiklik gösterebilmektedir.
Adana-Diyarbakır arası yaklaşık 525km (E90 karayolları üzerinden) ortalama 5saat 40dakika sürmektedir. Bu süre yol ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir