Adana Elazığ Uçak Bileti
Elazığ

Adana Elazığ Uçak Bileti

Adana Elazığ Uçak Bileti

Adana Elazığ Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Adana Elazığ Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Adana Elazığ Uçak Fiyatlarını alın.

Elazığ, kültürel ve tarih zenginliğine sahip değerli bir şehirdir. Kültürel ve tarihi zenginliğe sahip olması ile her yıl birçok turisti bünyesine çekmektedir. Aynı zamanda birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetler; Medler, Persler, Romalılar, Sasaniler, Artuklular, Hurriler, Urartular, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar.

Adana Elazığ Uçak

Adana Elazığ uçak, En Ucuz Adana Elazığ uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu medeniyetlerden Elazığ iline kalan birçok tarihi eser bulunmaktadır. Bu eserlerin bazıları; Ulu Cami, Harput Kalesi, Meryem Ana Kilisesi, Üç Lüleli Çeşme. Doğal güzelliklerinden bahsedecek olursak; Hazar Gölü, Hazar Baba Dağı, Golan Kaplıcaları, Peri Çayı vb. Aynı zamanda, Elazığ sağlık turizminin de başında yer almaktadır. Sahip olduğu kaplıca ve termalleri sayesinde birçok solunum hastalığına şifa olmaktadır.

Adana Elazığ Uçak Biletileri

Adana Elazığ Uçak Biletleri Anadolujet, En Uygun Anadolujet Adana Elazığ Uçak Biletleri için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Adana şehrinden ve ülkemizin dört bir yanından Elazığ şehrine giden birçok yolcu bulunmaktadır. Bu sebeple, hem yurt dışından hem de ülkemizin 81 ilinden Elazığ havaalanına gidiş ve dönüş olmak üzere sefer düzenleyen şirketler bulunmaktadır. Fakat, çoğu yolcu hem ekonomik hem de konfor açısından en iyi hava yolu şirketinin hangisi olduğunu bilememektedir.

Adana Elazığ Uçak Bileti Fiyatları

Adana Elazığ Uçak Bileti fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Adana Elazığ Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Adana Elazığ uçuş Fiyatlarını alın.

Bu bağlamda en ucuz uçak biletini müşterilerine sağlayan Türk hava yolları şirketi ve Anadolu Jet şirketinin gönül rahatlığı ile önerebiliriz. Bunun yanı sıra, Anadolu Jet ve THY firmalarının birçok zaman diliminde kampanyaları da bulunmaktadır. Bu sayede, THY ve Anadolu Jet şirketlerinin ucuz uçak biletini çok daha ucuz şekilde satın alabilirsiniz. THY ve Anadolu şirketlerinin yıllardır süre gelen tecrübesi ve ekonomik fiyatları sebebi ile oldukça özel bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Adana Elazığ Uçak Bileti THY

Adana Elazığ Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Adana Elazığ Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Adana Elazığ Uçak Fiyatlarını alın.

Hem en ekonomik ucuz uçak biletini müşterisine sağlayan hem de yüksek konforu sağlayan iki adet firma vardır. Bu firmalar; Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları. Bu hava yolu şirketlerinin %100 müşteri memnuniyeti sağlaması sebebi ile hem uzun süreli hem de kısa süreli yolculuklarınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ek olarak, THY ve Anadolu Jet şirketlerinin ucuz uçak bileti hizmetinin yanı sıra ikram fırsatının da olması, müşterilerinin oldukça avantajlı yolculuk etmesini sağlamaktadır.

Adana’dan Elazığ’a Uçak Bileti

Adana’dan Elazığ’a Uçak Bileti almak için dogru adres ucuzucakbiletiara.com hızlı, güvenli ve en uygun Adana’dan Elazığ’a Uçak Bileti almanın kolay yolu.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Hizmetinizde

Adana Akdeniz bölgesinin en merkezi şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça merkezi ve kalabalık şehirlerden birisi olan Adana gelişmiş ulaşım ağları ile de ziyaretçilerine oldukça kolay bir seyahat imkanı sunuyor. Adana Şakirpaşa havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşları gerçekleştirmektedir. Türk hava yolları, Pegasus Airlines, Atlasglobal ve Sunexpress havayolu şirketlerinin Adana Şakirpaşa Havalimanı’na uçuşları bulunmaktadır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı merkeze uzak mı?

Adana Şakirpaşa havalimanı Seyhan ilçesinde yer alan Seyhan mahallesinde yer almaktadır. Adana merkeze yalnızca 3.5 km uzaklığında olan bu havalimanına ulaştığınızda neredeyse merkeze ulaşmış kadar oluyorsunuz. Havalimanı merkeze son derece yakın olduğu için taksi ile bile oldukça uygun fiyatlara merkeze ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Toplu ulaşım araçları imkanı var mı?

Eğer belediye otobüsü kullanmak isterseniz 125 (havalimanı-beyceli), 135 (havalimanı- Balcalı), 159 (Gülbahçesi- Çukurova hastanesi) ve 251 (Balcalı- havalimanı) hatlarını da kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz dolmuş ya da daha özel olan araç kiralama ya da transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.  Oldukça uygun fiyatlara merkeze dilediğiniz gibi kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik Havaş kullanarak dilerseniz Mersin, Tarsus, Osmaniye ve Ceyhan’a da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı ile Hızlı Ulaşım Sizlerle

Elazığ havalimanı Elazığ- Bingöl karayolu üzerinde yer almaktadır. Elazığ havalimanı merkeze 12 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Elazığ havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar ile uçuş imkanı sunmaktadır. İç hatlar terminalinde bekleme salonu, büfe, cafeler ve bebek bakım odası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dış hatlar terminalinde ise lounge, bekleme salonu, bar, turizm danışma ve sağlık merkezi gibi bazı hizmetler yer almaktadır. Elazığ havalimanı sayesinde yıllar pek çok yolcu buraya uçuş yaparak kolaylıkla seyahat etmektedir.

Merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Elazığ havalimanından Elazığ merkeze toplu taşıma, HAVAŞ, taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Toplu taşıma ve HAVAŞ daha uygun ve ekonomik bir ulaşım yoluyken sizler de taksi gibi bir yol tercih ederek oldukça özel bir ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Daha ayrıcalıklı ve rahat bir ulaşım sağlayabilmek için özel transfer ile kolay bir şekilde ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Elazığ havalimanından sizlere hizmet sunan güvenilir özel transfer hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır. Havalimanına varmadan önce rezervasyonunuzu yaptırarak oldukça rahat ve kolay bir şekilde gideceğiniz yere hemen ulaşım sağlama fırsatını hemen elde edebilirsiniz.

Adana-Elazığ Uçuşları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Uçak Bileti, Adana-Elazığ uçuşları için arama yaptığınızda bütün hava yollarının anlık biletlerini direkt olarak bulur ve karşılaştırır. Bu şekilde aradığınız tarih için tüm Adana-Elazığ uçuşlarını bir arada görebilir, karşılaştırabilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.
Adana-Elazığ uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Adana Şakirpaşa Havalimanı, varış Elazığ için Elazığ Havalimanı kullanılmaktadır.
Adana-Elazığ uçuşları için ortalama fiyatlar incelendiğimizde en uygun gün (Salı) günü olarak gözlemlenmektedir. Fakat diğer günleri de takip etmekte fayda vardır.
Adana-Elazığ uçuş süresi uçakla ortalama 3saat sürmektedir. Adana-Elazığ havalimanı arasında direkt uçuş bu tarih 28.02.2021 itibarı ile bulunmamaktadır. İlerleyen zamanda havayolları direkt uçmaya karar verebilirler. Uçuş süresi aktarmada bekleme süresine göre değişiklik gösterebilmektedir.
Adana-Elazığ arası yaklaşık 490km (E90 karayolları üzerinden) ortalama 6saat 30dakika sürmektedir. Bu süre yol ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir