Ankara Diyarbakır Uçak Bileti
Diyarbakır

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Diyarbakır Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Diyarbakır Uçak Fiyatlarını alın.

Diyarbakır, ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Diyarbakır tam 9 bin yıllık geçmişi olan tarihi ve kültürel açıdan son derece zengin olan bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem Anadolu hem de Mezopotamya medeniyetlerinin geçidi olan Diyarbakır pek çok tarihi ve kültürel olaya tanıklık etmiştir.

Ankara Diyarbakır Uçak

Ankara Diyarbakır uçak, En Ucuz Ankara Diyarbakır uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu tarihi birikim nedeniyle de pek çok turisti kendine çeken Diyarbakır yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilmektedir. Üstelik oldukça köklü mutfağıyla da oldukça fazla beğenilen bir şehirdir. Eğer sizler de Diyarbakır gibi bir şehri ziyaret etmek istiyorsanız hava yolunu tercih ederek oldukça kısa bir süre içerisinde buraya varabilirsiniz.

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Diyarbakır Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Eğer sizler de hem uygun fiyatlı hem de aynı zamanda konforlu bir yolculuk yapmak istiyorsanız sizin için en doğru tercihlerden birisi de Anadolujet hava yolları olacaktır. Anadolujet şirket prensibi olarak uygun fiyatlar ile her bütçeden yolcuya hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Böylece sizler de oldukça ucuz uçak bileti karşılığında kaliteli bir uçuş hizmeti alma şansını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. Her gün Ankara’dan Diyarbakır’a Anadolujet uçuş seferleri bulunmaktadır. Sizler de AnadoluJet ile yaklaşık 1 saat 20 dakika içerisinde Diyarbakır Havalimanı’na varma şansını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti fiyatları

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Diyarbakır Uçak Bilet Fiyatı ucuzucakbiletiara.com’da Ankara’dan Diyarbakır’a Ucuz Uçak Fiyatları alın.

Ankara Diyarbakır Uçak Saatleri

Ankara Diyarbakır Uçak Saatleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Diyarbakır Uçak Saatleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Diyarbakır uçuş Fiyatlarını alın.

Ankara ve Diyarbakır arası uçak seferleri düzenleyen en uygun hava yolu şirketleri Pegasus, Anadolujet, Türk Hava Yolları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de ortalama kendi bütçenize uygun olan uçuş saatleri tercih ederek oldukça hızlı ve konforlu bir şekilde Ankara’dan Diyarbakır’a yolculuk yapma şansını elde edebilirsiniz.

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti Thy

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Diyarbakır Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Diyarbakır Uçak Fiyatlarını alın.

Özellikle Ankara ve Diyarbakır arası en çok uçuş seferi yapan ve en popüler olan hava yolu şirketi Türk Hava Yolları olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de Thy uçak bileti firmasını tercih ederek bütçenize uygun fiyatlar karşılığında son derece konforlu bir şekilde yolculuk yapma şansını elde edebilirsiniz. Üstelik sizler de oldukça hızlı bir şekilde online olarak bu uçuş seferleri için dilediğiniz gün ve saate uygun olarak uçak bileti alma şansını elde edebilirsiniz.

Ankara Diyarbakır Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Diyarbakır Arası Kaç Km, Ankara ve Diyarbakır Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA DİYARBAKIR ARASI KAÇ KM
Ankara – Diyarbakır Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
1010 KM
ANKARA DİYARBAKIR ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Diyarbakır Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
10 SAAT 30 DAKİKA
ANKARA DİYARBAKIR ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 25 DAKİKA
ANKARA DİYARBAKIR ARASI UÇUS MESAFESİ675 KM

Başkent’e Yolculuk için Ankara Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Buluçak Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Hizmetinizde

Başka bir deyişle Diyarbakır 9 bin yıllık koca bir tarihe sahiptir ve asırlar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Özellikle Diyarbakır mutlaka görülmesi ve gezilmesi gereken şehirlerin başında yer almaktadır. Diyarbakır kalesi, Hevsel bahçeleri, hanları ve kervansarayları ile binlerce turisti çeken Diyarbakır her yıl yerli yabancı pek çok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Diyarbakır Havalimanı hem iç hem de dış hatlar terminaline sahip olan ve yılda 2 milyondan fazla yolcuya hizmet sunan bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Üstelik Diyarbakır havalimanına Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerden düzenli uçuşlar yapılmaktadır. Bu havalimanına Türk hava yolları, Pegasus Airlines, AnadoluJet gibi havayolu firmaları düzenli olarak uçuş seferleri ile hizmet vermektedir. Bu havalimanında bekleme salonu, ATM, cafe, dinlenme alanları ve Rent A Car acenteleri yer almaktadır.

Diyarbakır havalimanından merkeze nasıl gidilir?

Özellikle Diyarbakır havalimanı ile şehir merkezi arası 10 kilometre mesafe bulunmaktadır. Bunun yanında Diyarbakır belediyesi tarafından sunulan toplu taşıma otobüsleri ile merkeze ulaşım sağlanabilir. Bunun yanı sıra taksiler ile de merkeze kolayca ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Diyarbakır için özel transfer hizmeti ya da araç kiralama fırsatından da yararlanarak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlama şansına sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir