Ankara Elazığ Uçak Bileti
Elazığ

Ankara Elazığ Uçak Bileti

Ankara Elazığ Uçak Bileti

Ankara Elazığ Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Elazığ Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Elazığ Uçak Fiyatlarını alın.

Yüzyıllık tarihi ile zengin kültürel geçmişe sahip olan Elazığ, birçok doğal ve tarihi güzellikleri ile ülkemizde mutlaka gidip görülmesi gereken şehirlerimizdendir. Aynı zamanda, hem sağlık hem de kış turizmine oldukça uygun olan Elazığ, çoğu misafirleri tarafından kaplıcaları sebebi ile sıklıkla uğranılan bir şehirdir.

Ankara Elazığ Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Elazığ Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Elazığ Fiyatlarını alın.

Elazığ’ın tarihinin oldukça eskiye dayanıyor olması sebebi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak; Romalılar, Hurriler, Urartular, Persler, Selçuklular, Sasaniler, Artuklular, Osmanlılar.

Bu medeniyetlerin kalıntılarından bahsedecek olursak; Elazığ kalesi, Golan Kaplıcaları Keban Barajı, Elazığ medresesi, Harput tepesi, Harput kalesi, Ulu Cami, Üç Lüleli Çeşme, Meryem Ana Kilisesi vb. Elazığ, yüksek bir şehir olması sebebi ile manzarası oldukça etkileyicidir. Aynı zamanda, Ankara Esenboğa havalimanından Elazığ havalimanına çok fazla seyahat eden vardır.

Ankara Elazığ Uçak

Ankara Elazığ uçak, En Ucuz Ankara Elazığ uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Ankara Esenboğa havalimanından Elazığ’a ulaşım sağlarken seçtiğiniz uçak firması oldukça önemlidir.  Hem seçeceğiniz uçak firmasının ekonomik olması hem de konforlu olması oldukça önem taşır. Ankara’dan Elazığ’a giderken önerebileceğimiz uçak firmaları, Anadolu jet ve thy uçak firmasıdır.

Ankara Elazığ Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Elazığ Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com‘da Ankara Elazığ Uçak Fiyatlarını alın.

Anadolu jet uçuş ile ve thy uçuş ile seyahat etmek oldukça prestijlidir. Bütçenize göre en ucuz uçak bileti alternatifi istiyorsanız, seyahat edeceğiniz zaman dilimine göre ve ücretine göre thy uçak firması ve Anadolu jet uçak firması ile fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ankara Elazığ Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Elazığ Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Elazığ Uçak Bileti Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

(ucuz uçak bileti, Anadolu jet, Thy)

Sizde Ankara’dan Elazığ’a giderek bu şehrin güzelliklerini keşfetmek, yemek kültürünü, mimari eserlerini, doğasını vb. Her yönünü öğrenmek adına Ankara Esenboğa havalimanından Elazığ havalimanını seyahat etmek istiyorsanız, Anadolu jet uçak biletleri en ucuz uçak biletleri olarak bilinmektedir.

Zengin kültürel mirası olan bu şehre ziyaret etmek için hem thy hem de Anadolu jeti tercih etmeniz halinde ekstra ikramlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

Ankara Elazığ Uçak Saatleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Elazığ Uçak Saatleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Elazığ uçuş Fiyatlarını alın.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan. BelkoAir adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate, Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Elazığ Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Elazığ Arası Kaç Km, Ankara Elazığ Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi. Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA ELAZIĞ ARASI KAÇ KM
Ankara – Elazığ Arası, D260 ve D300 üzerinden
755 KM
ANKARA ELAZIĞ ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Elazığ Arası, D260 ve D300 üzerinden
9 SAAT 30 DAKİKA
ANKARA ELAZIĞ ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 15 DAKİKA
ANKARA ELAZIĞ ARASI UÇUS MESAFESİ571 KM

Elazığ Havalimanı ile Hızlı Ulaşım Sizlerle

Elazığ havalimanı Elazığ- Bingöl karayolu üzerinde yer almaktadır. Elazığ havalimanı merkeze 12 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Elazığ havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar ile uçuş imkanı sunmaktadır. İç hatlar terminalinde bekleme salonu, büfe, cafeler ve bebek bakım odası bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra dış hatlar terminalinde ise lounge, bekleme salonu, bar, turizm danışma ve sağlık merkezi gibi bazı hizmetler yer almaktadır. Elazığ havalimanı sayesinde yıllar pek çok yolcu buraya uçuş yaparak kolaylıkla seyahat etmektedir.

Merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Elazığ havalimanından Elazığ merkeze toplu taşıma, HAVAŞ, taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Toplu taşıma ve HAVAŞ daha uygun ve ekonomik bir ulaşım yoluyken sizler de taksi gibi bir yol tercih ederek oldukça özel bir ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Daha ayrıcalıklı ve rahat bir ulaşım sağlayabilmek için özel transfer ile kolay bir şekilde ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Elazığ havalimanından sizlere hizmet sunan güvenilir özel transfer hizmeti sunan firmalar bulunmaktadır.

Havalimanına varmadan önce rezervasyonunuzu yaptırarak oldukça rahat ve kolay bir şekilde gideceğiniz yere hemen ulaşım sağlama fırsatını hemen elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir