Ankara Erzincan Uçak Bileti
Erzincan

Ankara Erzincan Uçak Bileti

Ankara Erzincan Uçak Bileti

Ankara Erzincan Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Erzincan Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Erzincan Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Erzincan uçak, En Ucuz Ankara Erzincan uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Erzincan, ülkemizdeki coğrafi konumu itibariyle hem Karadeniz’e hem de İç Anadolu’ya yakın olan ve bu bölgelerin iklim özelliklerini de bünyesinde barındıran doğu Anadolu şehridir.

Yüksek tepe ve dağlarının bulunması sebebi ile kış turizmine kayak ve ekstrem sporların gerçekleşebileceği ortamlar bulunmaktadır. Aynı zamanda, tarihi ipek yolunun da Erzincan’dan geçmesi sebebi ile ülkemizde merak edilen şehirlerden bir tanesidir.

Bunun yanı sıra, birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapması sebebi ile birçok tarihi ve doğal güzellikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Örnek verecek olursak, Urartular, Persler, Roma ve Hellen Medeniyeti. Bu medeniyetlerden kalan birçok eser de Erzincan’da bulunmaktadır.

En çok ziyaret edilen ilçeleri ise, Otlukbeli, Kemaliye, Çayırlı ve Üzümlüdür. Aynı zamanda Ankara’dan Erzincan’a giden birçok uçak firması da bulunmaktadır. En hızlı ulaşımı sağlayan Anadolu Jet firmasını önerebiliriz.

Ankara Erzincan Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Erzincan Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Erzincan Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Ankara Erzincan Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Erzincan Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Erzincan Uçak Fiyatlarını alın.

Sizde, Ankara Esenboğa havalimanından Erzincan havalimanına bütçe dostu bir uçak bileti ile uçmak istiyorsanız ve en ucuz uçak biletini alırken konfor ve güvenliğinizden de ödün vermek istemiyorsanız, Anadolu jet ve thy uçak firması, en mantıklı seçenektir.

Bunun yanı sıra, Ankara’dan Erzincan’a giden Anadolu jet ve thy uçak firmalarında birçok ikram seçeneği de sunulmaktadır. Hem kaliteli hem de müşterilerini mağdur etmeyen bir firma ile seyahat etmek istiyorsanız, bu ucuz uçak biletleri sizin için çok daha avantajlı olacaktır.

Ankara Erzincan Uçak Saatleri

Ankara Erzincan Uçak Saatleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Erzincan Uçak Saatleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Erzincan uçuş Fiyatlarını alın.

Ankara Erzincan Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Erzincan Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Erzincan Uçak Fiyatlarını alın.

Her gün, Ankara’dan Erzincan’a ulaşımı sağlayan birçok uçak firması ve uçak turları bulunmaktadır. Eğer sizde, ülkemizin nadide şehirlerinden bir tanesi olan Erzincan’ın hem doğal hem de tarihi güzelliklerini yakından incelemek istiyorsanız, Anadolu Jet uçak firması ve thy uçak firması oldukça mantıklı olacaktır.

Tecrübesi ve sağladığı avantajlar sebebi ile ülkemizde Ankara’dan Erzincan’a uçuşun en iyi sağlandığı firmalardandır. Aynı zamanda, Ankara Esenboğa havalimanından Erzincan havalimanına gidecek olan ucuz uçak biletini arıyorsanız da, yolculuk etmeden evvel Anadolu jet uçak firmasının ve thy uçak firmasının uçak seferlerini ve bilet ücretlerini karşılaştırarak bütçenize en uygun uçak firmasını tercih edebilirsiniz.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Erzincan Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Erzincan Arası Kaç Km, Ankara Erzincan Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA ERZİNCAN ARASI KAÇ KM
Ankara – Erzincan Arası, D200/E88 üzerinden
690 KM
ANKARA ERZİNCAN ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Erzincan Arası, D200/E88 üzerinden
7 SAAT 40 DAKİKA
ANKARA ERZİNCAN ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 15 DAKİKA
ANKARA ERZİNCAN ARASI UÇUS MESAFESİ568 KM

Erzincan Havalimanı ile Hizmetinizde

Erzincan havalimanı Erzincan ilinde hizmet veren ve 1988 yılında hizmete giren bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Erzincan havalimanı şehir merkezine yaklaşık 9 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Araba ile yolculuk süresi yaklaşık 15 dakika olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yalnızca iç hatlar uçuş terminali bulunan Erzincan havalimanı yılda 3 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Havalimanında PTT şubesi, araç kiralama ofisleri, sağlık hizmeti olanağı ve büfe de yer almaktadır. Erzincan havalimanına uçuş yapan firmalar arasında AnadoluJet, Pegasus Hava yolları, Türk hava yolları yer almaktadır.

Havalimanından merkeze nasıl ulaşılır?

Erzincan havalimanından uçuşların yapıldığı güne ve saatlere özel belediye tarafından toplu taşıma hizmeti sunulmaktadır. Bunun yanı sıra HAVAŞ otobüsleri ile de merkeze ulaşım sağlamak son derece mümkündür. Uçuş seferleri ile eş zamanlı düzenlenen bu otobüsleri tercih ederek kolay bir şekilde merkeze ulaşmak mümkün olur.

Eğer dilerseniz taksi ile daha hızlı bir ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Erzincan havalimanından çevre yerlere ya da otelinize daha hızlı ve konforlu bir ulaşım hizmeti almak istiyorsanız sizler de özel transfer hizmeti alabilirsiniz. Üstelik transfer rezervasyonunuzu önceden online olarak kolay bir şekilde yaparak hiç beklemeden bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir