Ankara Erzurum Uçak Bileti
Erzurum

Ankara Erzurum Uçak Bileti

Ankara Erzurum Uçak Bileti

Ankara Erzurum Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Erzurum Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Erzurum Uçak Fiyatlarını alın.

Erzurum, Doğu Anadolu bölgesinde en çok ziyaret edilen değerli şehirlerimizden bir tanesidir. Aynı zamanda kış turizminin başkenti olması sebebi ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti bünyesine çekmektedir. Bunun yanı sıra, Erzurum şehrinin geçmişi oldukça eskiye dayanmaktadır.

Ankara Erzurum uçak

Ankara Erzurum uçak, En Ucuz Ankara Erzurum uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu sebeple, çok kıymetli tarihi eserleri olması sebebi ile ülkemizde gidip görülmesi gereken doğu şehirlerinden bir tanesidir. Sizde Erzurum’un güzelliklerini yakından görmek isteyenlerdenseniz, Anadolu jet ucuz uçak bileti alarak hem ekonomik hem de konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Ankara Erzurum Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Erzurum Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Erzurum Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Ankara’dan Erzurum’a anadolujet uçak firması ile uçmak oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Bunun sebebi ise, doğu şeridimizde kalan ve çoğu ilimize uzak olan Erzurum şehri diğer şehirlere göre daha uzun zaman alacaktır. Bu sebeple, yolculuk esnasında rahat ve güvenli olmak hayati önem taşımaktadır.

Ülkemizde Ankara’dan Erzurum’a en rahat uçuşu gerçekleştiren firma Anadolu jet ve thy firmaları olarak gösterilmiştir. Üstelik, yolculuk esnasında ikramlarının olması ve çoğu yolcunun bütçesine uygun olması en iyi firmalar arasına sokmuştur.

Ankara Erzurum Uçak Bileti fiyatları

Ankara Erzurum Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Erzurum Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Erzurum Uçak Fiyatlarını alın.

Eğer sizde, Ankara’dan Erzurum’a seyahat etmek istiyorsanız fakat hangi uçak firmalarının AnkaraEsenboğa havalimanından Erzurum havalimanına en ucuz uçak bileti sunduğunu bilmek istiyorsanız, bu yolculuk için en ekonomik ulaşımı Anadolu jet ve THY uçak firmaları ile geçirebileceğinizi garanti ederiz.

Ankara Erzurum Uçak Saatleri

Ankara Erzurum Uçak Saatleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Erzurum Uçak Saatleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Erzurum uçuş Fiyatlarını alın.

Ankara Erzurum Uçak Bileti Thy

Ankara Erzurum Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Erzurum Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Erzurum Uçak Fiyatlarını alın.

Fakat, yine de Ankara Esenboğa havalimanından Erzurum havalimanına gitmeden önce Anadolu jet uçak firması ve thy uçak firmasının bilet ücretleri ve özellikleri hakkında bilgi alarak yolculuğa çıkmanızda fayda vardır.Bunun sebebi ise, thy uçak bileti ve Anadolu jet uçak bileti ücretlerinde zamandan zamana göre değişiklik gösterebilmesidir.

Her iki uçak firması da oldukça güvenilir ve konforlu olmasının yanı sıra Ankara’dan Erzurum’a en ucuz uçak bileti sunmaktadır. Anadolu jet ve thy uçak biletlerini tercih ederek hem oldukça uygun hem de konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. 

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Erzurum Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Erzurum Arası Kaç Km, Ankara Erzurum Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA ERZURUM ARASI KAÇ KM
Ankara – Erzurum Arası, D200/E88 üzerinden
880 KM
ANKARA ERZURUM ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Erzurum Arası, D200/E88 üzerinden
10 SAAT 40 DAKİKA
ANKARA ERZURUM ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 25 DAKİKA
ANKARA ERZURUM ARASI UÇUS MESAFESİ818 KM

Erzurum Havalimanı İle Ulaşım Çok Kolay

Türkiye’de özellikle kış turizmi alanında ünlü olan Erzurum her yıl pek çok turist çekmeye devam etmektedir. Erzurum havalimanı Erzurum ilinin Aziziye ilçesinde yer almaktadır. Bu havalimanı 1966 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Erzurum havalimanına SunExpress, Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus hava yolları uçuş hizmeti vermektedir. Erzurum havalimanı Türkiye’nin 4. Büyük havalimanı olarak bilinmektedir. Erzurum havalimanı Erzurum merkezden 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu havalimanı her yıl 1 milyona yakın yolcuya ulaşım hizmeti sunmaktadır.

Şehir merkezine ulaşım nasıl gerçekleştirilir?

Erzurum havalimanından şehir içine ulaşım sağlamak da oldukça kolay bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Erzurum havalimanından merkeze ulaşım sağlarken hem bütçe hem de zamanı göz önünde bulundurmak gerekir. Erzurum büyükşehir belediyesinin uçak sefer saatlerine göre düzenlediği servis seferleri bulunmaktadır.

Eğer daha hızlı ve özel bir ulaşım sağlamak istiyorsanız da taksi ile ulaşımınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama imkanından da faydalanarak dilerseniz Erzurum içinde kolay bir şekilde ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz. Böylece sizler de oldukça konforlu ve kendinize göre kaliteli bir yolculuk hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz. Dilerseniz Erzurum içinde de dilediğiniz gibi dolaşabilirsiniz.