Ankara Iğdır Uçak Bileti
Iğdır

Ankara Iğdır Uçak Bileti

Ankara Iğdır Uçak Bileti

Ankara Iğdır Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Iğdır Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Iğdır Uçak Fiyatlarını alın.

Iğdır, ülkemizin Ermeni sınırında yer alan çoğu illere uzak mesafede kalan bir şehirdir. Aynı zamanda, Iğdır şehri Ağrı dağına yakınlığı ile bilinmesi sebebi ile birçok kış turizmine açık olan bir şehirdir.

Bu sebeple, birçok dağ sporları da gerçekleştirilebilmektedir. Aynı zamanda, Iğdır şehri Mezopotamya bölgesinde kalan ve birçok uygarlığın hüküm sürdüğü doğu Anadolu bölgesi şehirlerimizdendir.

Ankara Iğdır uçak, En Ucuz Ankara Iğdır uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Ankara Iğdır Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Iğdır Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Iğdır Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Sizde Iğdır ve Ankara gidiş dönüş seyahatiniz sırasında en konforlu Anadolu jet ve thy şirketinin güvencesini alarak uçmak istiyorsanız en ideal firmalar Türk hava yolları ve Anadolu jet uçuşları olacaktır. Bu firmalar, sizlere en ucuz uçak biletini ve %100 profesyonelliği sağlayacaktır. Uçuş sırasında da birçok ikramları bulunması sebebi ile ülkemizde en çok tercih edilen uçuş firmalarındandır.

Ankara Iğdır Uçak Bileti fiyatları

Ankara Iğdır Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Iğdır Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Iğdır Uçak Fiyatlarını alın.

Bu uygarlıklardan kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mittanileri Hititler, Medler, Persler, Süryaniler, Asurlular, Hurriler, Kimmerler, Sümerler, Safeviler, Akkoyunlar, Karakoyunlular , Ruslar, Selçuklular, Osmanlı. Bu kadar çok uygarlığın hüküm sürdüğü Iğdır ilimizde de tarihi kalıntıların olmaması da mümkün değildir.

Ankara Iğdır Uçak Seferleri

Ankara Iğdır Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Iğdır Uçak Saatleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Iğdır uçuş Fiyatlarını alın.

Ankara’dan Iğdır’a giden birçok uçuş firması bulunmaktadır. Fakat, en ekonomik ve en konforlu ucuz uçak bileti firmasını dair tavsiye verecek olursak, bu firmalar thy uçuş firması veya Anadolu jet uçuş firması olacaktır.

Bu bağlamda, her iki uçuş firmasını ve uçuş planlarını takip ederek hem bütçenize hem de konforunuza bağlı olarak en uygun uçuş firmasını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, online thy uçuş şirketinin sitesini veya Anadolu jet thy uçuş firmasının internet sitesine girerek gidiş ve dönüş turlarını takip edebilirsiniz.

Ankara Iğdır Uçak Bileti THY

Ankara Iğdır Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Iğdır Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Iğdır Uçak Fiyatlarını alın.

Bu kalıntılardan bahsedecek olursak; Harman Döven Kervansarayı, Koçbaşı mezar taşları, Karakale harabesi, tuz mağarası, meteor çukuru, Iğdır kalesi vb. Tarihi eserlerinin yanı sıra İpek yolu da Iğdır’dan geçtiği için ticari ve tarımsal alanı da bulunmaktadır. Bu tarih kokan şehir hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, ucuz uçak bileti bulmak mümkündür.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Iğdır Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Iğdır Arası Kaç Km, Ankara Iğdır Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA IĞDIR ARASI KAÇ KM
Ankara – Iğdır Arası, D200/E88 üzerinden
1175 KM
ANKARA IĞDIR ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Iğdır Arası, D200/E88 üzerinden
13 SAAT 50 DAKİKA
ANKARA IĞDIR ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 45 DAKİKA
ANKARA IĞDIR ARASI UÇUS MESAFESİ950 KM

Türkiye’nin En Doğusuna Iğdır’a Yolculuk

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Türkiye’nin en doğusunda yer alan havalimanı olarak bilinmektedir. Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Iğdır şehir merkezine 16 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.  Bu havalimanında gelen yolcu salonu ve giden yolcu salonu dışında VIP salonu yer almaktadır.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı içi AnadoluJet Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen arası uçuş seferleri düzenlerken, Türk hava yolları ise İstanbul ve Iğdır arası uçuş seferleri düzenlemektedir. Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı yalnızca iç hat uçuşlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Şehir merkezine ulaşım nasıl sağlanır?

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım sağlamak için gürel Güvenlik Tur Turizm servis taşımacılığına ait servis otobüslerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Iğdır Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Taksi İşletmeciliği taksileri ile de şehir merkezine daha hızlı ulaşım sağlamak mümkündür.

Eğer daha konforlu ve daha hızlı bir ulaşım sağlamak istiyorsanız da dilerseniz özel transfer hizmeti ya da araç kiralama hizmeti alma fırsatını da değerlendirebilirsiniz. Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’ndan hareket eden toplu taşıma otobüsleri ve servis otobüsleri uçak sefer saatlerine göre hareket etmektedir bu nedenle sizler de havalimanı çıkışında bu otobüsleri bulabilirsiniz.