Ankara Isparta Uçak Bileti
Isparta

Ankara Isparta Uçak Bileti

Ankara Isparta Uçak Bileti

Ankara Isparta Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Isparta Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Isparta Uçak Fiyatlarını alın.

Akdeniz bölgesinde güller şehri olarak bilinen Isparta ili, hem doğası hem de tarihi özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu sebeple, hem yazın hem de kışın rağbet gören şehirlerden bir tanesidir. Her yıl, bünyesinde bulundurduğu tarihi ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce yerli yabancı turistleri bünyesine çekmektedir. Isparta, oldukça çok yönlü bir şehirdir. Örnek verecek olursak, kış aylarında kış sporları gerçekleşirken yaz aylarında ise kültür turları ve tarihi güzellikleri çarpıcı nitelikte olabilmektedir.

Ankara Isparta uçak, En Ucuz Ankara Isparta uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Ankara Isparta Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Isparta Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Isparta Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Sizde Isparta şehrinin tüm doğal ve mimari güzelliklerini görmek istiyorsanız, en rahat ulaşım sağlayacağınız seçenek hava ulaşımı olacaktır. Hava ulaşımı esnasında tercih edeceğiniz uçuş firmaları da oldukça önemlidir.

Bu sebeple, herhangi bir mağduriyet yaşamamak adına Anadolu jet firması ve thy uçuş firması en mantıklı ve konforlu seçenekler olacaktır. İkramlarının olması ve birçok indirimli ucuz uçak bileti elde etme imkanının da olması sebebi ile kaliteli bir seyahat yaşayabilirsiniz.

Ankara Isparta Uçak Bileti fiyatları

Ankara Isparta Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Isparta Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Isparta Uçak Fiyatlarını alın.

Isparta ilinin mevsim özelliklerinden bahsedecek olursak, Isparta hem Anadolu’ya hem de Akdeniz’e yakın olması sebebi ile bu iklimlerin özelliklerini taşımaktadır. Aynı zamanda, Isparta birçok medeniyeti bünyesinde bulundurmuştur. Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak; Frigler, Lidyaylılar, Persler, Romalılar, Uygarlar, Urartular, Bizans İmparatorluğu, Selçuklu ve Osmanlı.

Bu kadar çok uygarlıkları barındırması sebebi ile de birçok kültürü ve mimari eseri bünyesinde barındırmaktadır. Bu güzelliklerden bahsedecek olursak; Eğirdir gölü, Davraz Kayak Merkezi, Men tapınağı, Antiokheia antik kenti, Augustus tapınağı, Men tapınağı, Uluborlu müzesi, Yalvaç müzesi, Isparta müzesi vb.

Ankara Isparta Uçak Seferleri

Ankara Isparta Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Isparta Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Isparta uçuş Fiyatlarını alın.

Anadolu jet ve thy uçak firmalarının Ankara Esenboğa havalimanı ve Isparta Süleyman Demirel havalimanı arasında gidiş dönüş pek çok seferi bulunmaktadır. Bu firmaların bünyesinde birçok seferleri, ucuz biletleri ve kampanyalı fiyatları bulunmaktadır.

Aynı zamanda, thy uçak firması ve Anadolu jet uçak firması ülkemizde en çok tercih edilen ve merak edilen firmalardır. Hem en ucuz uçak bileti olarak hem de en konforlu seyahat imkanı sağlayan seçeneklerdendir.

Ankara Isparta Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Isparta Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Isparta Uçak Fiyatlarını alın.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Isparta Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Isparta Arası Kaç Km, Ankara Isparta Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA ISPARTA ARASI KAÇ KM
Ankara – Isparta Arası, D695 üzerinden
385 KM
ANKARA ISPARTA ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Isparta Arası, D695 üzerinden
4 SAAT 50 DAKİKA
ANKARA ISPARTA ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
50 DAKİKA
ANKARA ISPARTA ARASI UÇUS MESAFESİ270 KM

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Hizmetinizde

Isparta göller yöresi olarak da bilinen buna ek olarak gülü ile meşhur olan ve çok güzel doğal güzellikleri bulunan bir ilimizdir. Isparta Süleyman Demirel Havalimanının adını Ispartalı 9. Cumhurbaşkanı olan Süleyman Demirel’den aldığı bilinmektedir.

Isparta Süleyman Demirel havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. AnadoluJet İstanbul-Sabiha gökçen ile Isparta arasında uçuş seferleri düzenlemektedir. Türk Hava yolları da İstanbul şehri ile Isparta arasından uçuş seferleri düzenler.

İran Air ise Tahran ile uçuş seferleri düzenlemektedir. Bu havalimanı şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer almaktadır ve Burdur şehir merkezine de neredeyse eşit mesafede yer almaktadır.

Şehir merkezine ulaşım nasıl sağlanır?

Şehir merkezine çok da yakın olmayan bu havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için taksi, servis ya da halk otobüsü kullanmak gerekir. Eğer otobüs ile şehir merkezine ulaşım sağlamayı düşünüyorsanız 52 numaralı Gülkent otobüsçüler ve Servisçiler motorlu Taşıyıcılar Kooperatifine ait olan araçları kullanabilirsiniz.

Bu otobüsler uçuş sefer saatlerine göre havalimanının çıkışında yolcuları beklemektedir. Daha konforlu bir ulaşım sağlamak için taksi, araç kiralama gibi yöntemleri de değerlendirerek hızlı ve rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir