Ankara İstanbul Uçak Bileti
İstanbul

Ankara İstanbul Uçak Bileti

Ankara İstanbul Uçak Bileti

Ankara İstanbul Uçak Bileti, fiyatları için ucuzucakbiletiara.com THY, Pegasus, Anadolu jet ve 600+ Uçak Firmasının Ucuz Ankara İstanbul Uçak Biletleri için ucuzucakbiletiara.com.

Başkentimiz olan Ankara ve metropol şehir olan İstanbul arasında gidiş geliş oldukça yoğundur. Belki de en yoğun uçuş hatlarından birisi de İstanbul ve Ankara arası yolculuklar olabilir. Özel araç ile ya da otobüsle çok daha uzun süren bu yolculuğu hava yolu ile yaklaşık 1 saat içerisinde yapma şansını elde edebilirsiniz. Haftada yaklaşık olarak 375 adet Ankara Esenboğa ve İstanbul uçuşu bulunmaktadır. Sizler de otalama olarak 130 lira gibi bir ücret karşılığında uçak bileti alma şansını elde edebilirsiniz.

Ankara İstanbul Uçak Bileti Thy

Ankara İstanbul uçak bileti Thy, En Ucuz Ankara İstanbul uçak bileti Türk Hava Yolları fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Havalimanı arası uçuşlar için en uygun fiyatı sizler de kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ankara ve İstanbul arası uçan Pegasus, Türk Hava Yolları, AnadoluJet gibi birden fazla hava yolu şirketi bulunmaktadır. Böylece sizler de bu hava yolları arasında kendi bütçeniz için en uygun olanını oldukça hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde sizler de hemen şimdi çevrimiçi olarak uçak bileti alma şansını elde edebilirsiniz. Uçak kullanarak oldukça kısa bir süre içerisinde Ankara’dan istanbul’a ulaşma fırsatını değerlendirebilirsiniz. Ankara Esenboğa havalimanı ve İstanbul Havalimanı arasında ortalama uçak bileti fiyatları 130 lira olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta çok önceden uçak biletinizi ayırarak ya da rezervasyon yaptırarak sizler de çok daha uygun fiyatlar karşılığında uçuş yapma şansını elde edebilirsiniz.

Ankara İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

Ankara İstanbul uçak bileti fiyatları, ucuzucakbiletiara.com’da Güvenilir en ucuz online alışveriş imkanı ile tüm Ankara İstanbul uçak biletleri fiyatı ucuzucakbiletiara.com’da.

Bilet satış sitesi istediğiniz gün ve tarihe özel olarak sizlere tüm hava yolu şirketlerinin fiyatlarını da karşılaştırarak en ucuz uçak biletini sunar. Böylece sizler de bütçenize uygun olan en uygun uçak biletini bularak oldukça konforlu ve hızlı bir ulaşımı sağlama şansını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden sizler de pek çok firmanın sunduğu uçak bilet fiyatlarını görebilir böylece en ucuz uçak biletini güvenilir bir şekilde tek bir tıkla alma şansına sahip olabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde artık en ucuz bilet fiyatını bulmak tek tık ile mümkün.

Ankara İstanbul Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara İstanbul Arası Kaç Km, Ankara İstanbul Arası Kaç Saat, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara İstanbul Arası

ANKARA İSTANBUL ARASI KAÇ KM
Ankara – İstanbul, Anadolu Otoyolu/O-4 üzerinden
450 KM
ANKARA İSTANBUL ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – İstanbul, Anadolu Otoyolu/O-4 üzerinden
5 SAAT 10 DAKİKA
ANKARA iSTANBUL ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ50 DAKİKA
ANKARA iSTANBUL ARASI UÇUS MESAFESİ350 KM
Ankara İstanbul Arası Kaç

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

İstanbul’a Açılan Sihirli Kapı

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık en çok turist çeken ve nüfusun en yoğun olarak bulunduğu şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul tarihiyle, doğal güzellikleri ile gelen herkesi kendine aşık bırakan Türkiye’nin kalbi olarak karşımıza çıkmaktadır. İstanbul Havalimanı 2018 yılında açılışı yapılan yeni bir havalimanıdır. Bu havalimanı uluslar arası kategoride yer almaktadır. İstanbul şehrinin Avrupa yakasında bulunmaktadır. İstanbul Havalimanı dünyaca ünlü pek çok hava şirketleri tarafından düzenlenen dış hatlar ve ülkemizin şehirleri arasında yapılan binlerce iç hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Havalimanı devasa büyüklüktedir ve içerisinde keyifle alışveriş yapabileceğiniz mağazalar, Duty free mağazalar, yeme içme yerleri, araç kiralama hizmetleri yer almaktadır.

İstanbul Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan merkeze olan mesafe tam 54 kilometre olarak karşımıza çıkmaktadır. Trafiğe göre değişiklik gösterse de ortalama 60 dakika sürebilir. İstanbul Büyükşehir belediyesi tarafından sunulan toplu taşıma araçları hizmetiyle kolay bir şekilde havalimanına ulaşım sağlanabilir. Dilerseniz taksi rezervasyonu yaptırarak taksi ile daha hızlı bir ulaşım gerçekleştirme şansını da elde edebilirsiniz. Eğer İstanbul’u gezecekseniz özel transfer hizmetleri ya da araç kiralama hizmetlerinden de faydalanma şansını elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir