Ankara İzmir Uçak Bileti
İzmir

Ankara İzmir Uçak Bileti

Ankara İzmir Uçak Bileti

Ankara İzmir Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara İzmir Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara İzmir Uçak Fiyatlarını alın.

İzmir, bünyesinde binlerce doğal ve tarihi güzellikleri barındıran Ege bölgemizin incisi olan ve altında yüzyıllık tarihi olan ülkemizde en fazla mutlu olunan ve yaşama standartları yüksek olan bir şehirdir. Ülkemizde de kalabalık şehirlerden biri olsa da birçok turistlik beldesinin olması sebebi ile yıllardır ülkemize en çok turisti çeken değerli şehirlerimizden bir tanesidir. Aynı zamanda birçok medeniyetinde izlerini taşıyan bir şehirdir.

Ankara İzmir uçak, En Ucuz Ankara İzmir uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Ankara İzmir Uçak Bileti Anadolujet

Ankara İzmir Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara İzmir Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Ankara Esenboğa havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına seyahat etmek istiyorsanız ve en ucuz uçak biletinin hangisi olduğunu bilemiyorsanız, Türk hava yolları uçak firması veya Anadolu jet uçak firması alternatifleri olabilir.

Bu bağlamda, bu firmalar yalnızca en ucuz uçak biletini sunmaz aynı zamanda rahat bir ulaşım sağlamanız adına %100 müşteri memnuniyet garantisi vermektedir. Aynı zamanda Anadolu jet ve Türk hava yolları firmalarının bünyesinde avantajlı özelliklerinden bir tanesi de ikram avantajının olmasıdır. Seyahat sırasında ikram avantajının olması yolcuların da isteklerini karşılayabilmektedir.

Ankara İzmir Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara İzmir Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara İzmir Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara İzmir Uçak Seferleri

Ankara İzmir Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara İzmir Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara İzmir uçuş Fiyatlarını alın.

Ülkemizde Ankara Esenboğa havalimanından İzmir Adnan Menderes havalimanına seyahat etmek istiyorsanız, sevilen ve memnun kalınan Anadolu jet ve thy uçuş firmaları ilk sıradadır.

Zaman zaman gidiş ve dönüş planlarında ucuz uçak biletlerinin fiyatları değişse de online olarak thy ve Anadolu jet uçuş planlarınızı takip ederek bütçenize en uygun en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz. Bu bağlamda, en prestijli ve avantajlı paketlerdendir.

Ankara İzmir Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara İzmir Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara İzmir Uçak Fiyatlarını alın.

Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak, Lidyalılar, Asurlular, Hititler , Yunanlar, Romalılar, Osmanlılar, Selçuklular vb. Bu kadar köklü geçmişinin olmasının yanı sıra birçok farklı kalıntılar da bulunmaktadır.

Bunlardan bahsedecek olursak; Atatürk Anıtı, Hükümet konağı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, Eski Gümrük Binası, Saat Kulesi birçok farklı plajlar vb. Sizde İzmir ve ülkemizin birçok değerli şehrini ziyaret ederek yakından bu eserleri gözlemlemek istiyorsanız, thy uçak biletini ve Anadolu jet uçak biletini alarak rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Başkent’e Yolculuk için Ankara Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara İzmir Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara İzmir Arası Kaç Km, Ankara İzmir Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara İzmir Arası

ANKARA İZMİR ARASI KAÇ KM
Ankara – İzmir Arası, D300/E96 üzerinden
590 KM
ANKARA İZMİR ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – İzmir Arası, D300/E96 üzerinden
7 SAAT 10 DAKİKA
ANKARA İZMİR ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
50 DAKİKA
ANKARA İZMİR ARASI UÇUS MESAFESİ540 KM
Ankara İzmir Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ege’nin İncisi İzmir’de Adnan Menderes Havalimanına Yolculuk

İzmir her yıl özellikle yaz sezonunda milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen oldukça güzel bir şehirdir. Efes gibi antik şehirlerin bulunduğu Çeşme gibi yaz sezonunda ilk tercih edilen ilçelere sahip İzmir’e ulaşım sağlamak için Adnan Menderes Havalimanı tercih edilmektedir. Şehir merkezinin 18 km güneyinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içinde yer almaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı ülkemizin en işlek beşinci havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Yerli yabancı onlarca hava yolu şirketi tarafından uçuş seferleri düzenlenmektedir. Adnan Menderes Havalimanı’nda pek çok yeme içme yerleri, kafeler ve alışveriş yapabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır.

Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan İZBAN banliyö trenlerini tercih ederek merkeze kolay ve uygun bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra HAVAŞ servisleri ile dilerseniz merkeze ya da çevre ilçelere, illere de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercihen daha konforlu, hızlı ve özel bir hizmet almak için taksi, araç kiralama ve özel transfer hizmetlerinden de kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir