Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti
Kahramanmaraş

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kahramanmaraş Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kahramanmaraş Uçak Fiyatlarını alın.

Lezzetli mutfağı ve doğal güzellikleri ile ünlü olan Kahramanmaraş, misafirlerine sunmuş olduğu zengin gezi rotası sayesinde unutamayacağınız bir tatili sizlere sunuyor. Aynı zamanda, bulunduğu jeopolitik konum sayesinde birçok iklimin özelliklerini taşımaktadır. Bunun yanı sıra, oldukça köklü bir geçmişi bulunmaktadır. Birçok farklı medeniyete de ev sahipliği yapmıştır.

Ankara Kahramanmaraş uçak

Ankara Kahramanmaraş uçak, En Ucuz Ankara Kahramanmaraş uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak; Persler, Medler, Hititler, Asurlular, Araplar, Memlükler, Dulkadiropulları, Emeviler, Abbasiler, Osmanlılar ve Selçuklular. Üstelik, Kurtuluş Savaşında gösterdiği hizmetler sayesinde Kahraman unvanını almış aynı zamanda bu savaşın izlerini taşıyacak eserleri bünyesinde barındırmaktadır. Hemen THY ve Anadolu Jet firmalarından indirimli ucuz uçak bileti kaparak muhteşem bir gezi yaşayabilirsiniz.

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Prestijli bir seyahat yaşamak isteyenler ve en konforlu uçak firması hangisi diye soranlar için Ankara Esenboğa havalimanından Kahramanmaraş havalimanına yolculuk yapan yolcuların en memnun kaldığı firmalar THY ve Anadolu Jet uçuş şirketleridir.

Hem konforum hem de bütçem sağlam olsun diyenler için en doğru adres olacaktır. Ek olarak, Anadolu Jet ve Thy uçuş firmalarının ikram fırsatları, sizleri oldukça özel hissettirecektir. Sizde bu firmaların online indirimlerini ve avantajlarını takip ederek çok daha ekonomik bir şekilde seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kahramanmaraş Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Kahramanmaraş Uçak Seferleri

Ankara Kahramanmaraş Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kahramanmaraş Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kahramanmaraş uçuş Fiyatlarını alın.

Hemen THY ve Anadolu Jet uçak firmaları üzerinden ucuz uçak bileti keserek, Kahramanmaraş’ın Ulu Cami, Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesi, Taş Medrese, Ashab-ı Keyf ,Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Ceyhan Nehri, Taş Köprü, Tekir Yaylaları, Göksun Kaplıcaları, Zeytun Kaplıcaları, Ekinozu Kaplıcaları, Yavşan Yaylaları vb. birçok doğal ve tarihi yere gezi rotası oluşturabilirsiniz.

Özellikle, Ankara Esenboğa havalimanı üzerinden Kahramanmaraş havalimanına gidiş-dönüş seferi düzenleyen birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan en ekonomik ve en konforlusu THY ve Anadolu Jet firmalarıdır. Sizde, hem konforlu hem de ekonomik bir yolculuk hayalini kuruyorsanız, Thy ve Anadolu Jetin kampanyalarından yararlanın.

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Kahramanmaraş Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Kahramanmaraş Uçak Fiyatlarını alın.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Kahramanmaraş Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Kahramanmaraş Arası Kaç Km, Ankara Kahramanmaraş Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA KAHRAMANMARAŞ ARASI KAÇ KM
Ankara – Kahramanmaraş Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 üzerinden
680 KM
ANKARA KAHRAMANMARAŞ ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Kahramanmaraş Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 üzerinden
7 SAAT
ANKARA KAHRAMANMARAŞ ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1SAAT 5 DAKİKA
ANKARA KAHRAMANMARAŞ ARASI UÇUS MESAFESİ431 KM

Kahramanmaraş Havalimanı

Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı 1996 yılında hizmete giren bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Terminal binası iç hatlar ve dış hatlardan oluşmaktadır. Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanının Resmi Gazete’de yayımlanmış olan Cumhurbaşkanlığı kararnamesine göre uluslararası giriş çıkışlara açık daimi hudut kapısı olmasına karar verilmiştir.

Bu havalimanının yıllık 2 milyon yolcu kapasitesine sahip olduğu bilinmektedir. Kahramanmaraş şehrinin güney doğusunda yer alan Gaziantep-pazarcılık yolu üzerinde yer alan bu havalimanı şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bu havalimanına AnadoluJet hava yolu şirketi Ankara, Pegasus hava yolları İstanbul-Sabiha Gökçen ve Türk hava yolları ile İstanbul havalimanı ile uçuş seferleri düzenlemektedir.

Şehir merkezine ulaşım nasıl gerçekleştirilir?

Kahramanmaraş Büyükşehir belediyesi servis otobüsleri ile 18, 29, 30, 43 ve 44 numaralı şehir içi toplu taşıma otobüsleri ile hizmet sunmaktadır. Bu otobüsler uçuş seferleri ile doğru orantılı şekilde düzenlenmiş olup tam siz uçaktan indiğinizde havalimanı çıkışında bekliyor olacaktır.

Buna ek olarak özel servis araçları, taksiler, araç kiralama hizmeti ya da özel transfer hizmetleri de bulunmaktadır. Eğer daha özel ve daha konforlu bir ulaşım sağlamak istiyorsanız sizler de bu özel transfer ve araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.