Ankara Kars Uçak Bileti
Kars

Ankara Kars Uçak Bileti

Ankara Kars Uçak Bileti

Ankara Kars Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kars Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kars Uçak Fiyatlarını alın.

Kars, Doğu Anadolu bölgemizde ülkemizin doğu sınırına en yakın şehrimizdir. Bu sebeple, çoğunlukla tepeler ve dağlarla kaplı olan şehir, kış sporları konusunda rağbet görmektedir. Bunun yanı sıra topraklarının verimli olması sebebi ile tarım konusunda da avantajlı bir şehirdir. Üstelik, ticaret yolunun da geçmesi, ülkemizde gidip görmeniz gereken şehirler arasında yer almasına sebep olmuştur.

Ankara Kars uçak, En Ucuz Ankara Kars uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Urartular, İskitler, Kimmerler, Bizanslar, Ermenileri Tigranlar, Akkoyunlular, Karakoyunlular, Safeviler, Selçuklu ve Osmanlı devletin hükmü altına giren Kars’ta gidip görülmesi gereken birçok yer bulunmaktadır. Kars’ta en çok ziyaret edilen ilçelerden bahsedecek olursak; Akyaka, Arpaçay, Sarıkamış, Kağızman, Digor, Selim, Susuz. Sizde ülkemizin tarih kokan doğu sınırını da görmek istiyorsanız, Thy veya Anadolu jet firmalarının https://ucuzucakbiletiara.com üzerinden ucuz uçak bileti alarak konforlu bir seyahat edebilirsiniz.

Ankara Kars Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Kars Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Kars Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Ülkemizin değerli doğu şehirlerinden biri olan Kars iline yaz kış en ucuz uçak biletini alarak ziyaret etmek için seçeceğiniz iki firma; thy uçuş firması ve Anadolu jet uçuş firması olacaktır. Hem konforunuzdan ödün vermeden hem de çeşitli ikramları ile kendinizi özel hissedeceğiniz bu firmaların fiyatları her yolcunun bütçesine uygundur. Sizde, ülkemizin en uzak sınırında olan Kars iline konforlu bir ulaşım yapmak istiyorsanız Anadolu jet ve thy uçak firmalarıdır.

Ankara Kars Uçak Bileti fiyatları

Ankara Kars Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kars Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kars Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Kars Uçak Seferleri

Ankara Kars Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kars Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kars uçuş Fiyatlarını alın.

Kış turizminin kalbinin attığı ve doğunun nadide şehirlerinden biri olan Kars ilimize Ankara Esenboğa havalimanı üzerinden gitmek için birçok farklı uçuş firması ile seyahat edebilirsiniz. Fakat, Ankara Esenboğa havalimanından Kars havalimanına gidilirken memnun kalınan ve ekonomik fiyatları ile yolcular tarafından rağbet gören uçuş firmaları Anadolu Jet ve Thy uçak firmalarıdır.

Ankara Kars Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Kars Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Kars Uçak Fiyatlarını alın.

Aynı zamanda, Kars ilimiz ülkemizde birçok şehre fazla mesafede olması sebebi ile tercih edeceğiniz uçak firması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra, en ucuz uçak biletini bulabilmek adına hem thy uçak firmasının sitesine hem de Anadolu jet uçak firmasının sitesine göz atarak kendinize en uygun fiyatta ve konforda olan firmayı seçebilirsiniz.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Kars Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Kars Arası Kaç Km, Ankara Kars Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA KARS ARASI KAÇ KM
Ankara – Kars Arası, D200/E88 üzerinden
1080 KM
ANKARA KARS ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Kars Arası, D200/E88 üzerinden
13 SAAT 10 DAKİKA
ANKARA KARS ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 40 DAKİKA
ANKARA KARS ARASI UÇUS MESAFESİ864 KM

Doğu Anadolu’ya Kars’a Yolculuk!

Kars Harakani Havalimanı Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük terminal binasına sahip olan havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu havalimanı 1988 yılında hizmete açılmıştır. Kars Harakani havalimanı sadece Kars için değil aynı zamanda Türkiye’nin kuzeydoğusunda yer alan şehirler için de oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Özellikle Artvin ve Ardahan şehirlerine buradan ulaşım çok fazladır. Kars Harakani Havalimanına Sun Express hava yolu şirketi; İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı ve İzmir- Adnan Menderes Havalimanı için uçuşlar düzenlemektedir. Türk hava yolları ise İstanbul için uçuş seferleri düzenlemektedir.

AnadoluJet is Ankara-Esenboğa Havalimanı ve İstanbul-Sabiha Gökçen havalimanı için uçuş seferleri yapmaktadır. Son olarak Pegasus hava yolları İstanbul- Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara-Esenboğa Havalimanı, İzmir-Adnan Menderes Havalimanı için uçuş seferleri düzenlemektedir.

Kars Havalimanı merkeze uzak mı?

Kars Havalimanı şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için Kars belediyesi tarafından işletilmekte olan toplu taşıma otobüsleri tercih edilerek uygun fiyatlı bir ulaşım yapılabilir.

Bunun yanı sıra taksiler ile daha hızlı bir ulaşım sağlamak mümkündür. Ayrıca özel transfer hizmetleri ya da araç kiralama hizmetleri ile daha konforlu ve ayrıcalıklı bir yolculuk yaşamak mümkündür.