Ankara Kastamonu Uçak Bileti
Kastamonu

Ankara Kastamonu Uçak Bileti

Ankara Kastamonu Uçak Bileti

Ankara Kastamonu Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kastamonu Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kastamonu Uçak Fiyatlarını alın.

Kastamonu, ülkemizin Karadeniz bölgesinde doğal güzellikleri ve tarihi ile bilinen değerli şehirlerimizden bir tanesidir. Aynı zamanda, Evliyalar şehri olarak da tanınmış olan Kastamonu, Türk-İslam bilginlerimiz ile özdeşleşmiş illerden bir tanesidir. Ek olarak, Kastamonu bünyesinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Batı Karadeniz şehirlerindendir.

Ankara Kastamonu uçak, En Ucuz Ankara Kastamonu uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak; Hititler, Persler, Romalılar, Urartular, Medler, Yunanlar, Osmanlı İmparatorluğu, Selçuklu İmparatorluğu. Bu medeniyetlerden Kastamonu’ya kalan birçok doğal ve tarihi mimari yapılar bulunmaktadır.

Ucuz uçak bileti bularak, Kastamonu iline seyahat etmek isteyenler için mutlaka gidip görülmesi gereken bu doğal ve mimari yapılardan bahsedecek olursak; Küre Dağı, Ilgaz Dağı, Kommenler Hanedanlığı, Evkaya Mezarlığı, Nasurullah Cami, Liva Paşa Etnografya Müzesi, Kastamonu müzesi vb.

Ankara Kastamonu Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Kastamonu Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Kastamonu Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Ankara ve Kastamonu arası hava ulaşımını sağlayan en güvenilir ve ülkemizde en çok tercih edilen uçuş firmaları thy uçak firması ve Anadolu Jet uçak firmasıdır. Her ikisi de yolcularına sunduğu avantajlar ve hizmet kalitesi sebebi ile konforlu yolculuğun en önemli anahtarıdır.

Bunun yanı sıra, bu uçak firmaları Ankara Esenboğa havalimanından Kastamonu havalimanına ulaşımı sağlarken yolcularına sundukları ikram ve güler yüzle en iyi uçuşun yolları olarak tercih edilmektedir. Eğer sizde, Ankara Esenboğa ve Kastamonu arası konforlu ve ekonomik yolculuk yaşamak istiyorsanız, Thy ve Anadolu jet uçuş firmalarını tercih etmelisiniz.

Ankara Kastamonu Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kastamonu Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kastamonu Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Kastamonu Uçak Seferleri

Ankara Kastamonu Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Kastamonu Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Kastamonu uçuş Fiyatlarını alın.

Kastamonu ilimize ülkemizin her yanından olduğu gibi Ankara Esenboğa havalimanından da giden birçok yolcu bulunmaktadır. Esenboğa havalimanından Kastamonu havalimanına ucuz uçak bileti imkanı sunarak hizmet veren birçok uçak firması bulunmaktadır. Bu firmalardan bahsedecek olursak; Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları uçuş firmalarıdır.

En uygun uçak bileti imkanı sunarken, Anadolu Jet uçuş firmasının web sitesi https://ucuzucakbiletiara.com ve thy uçuş firmasının web sitesinden https://ucuzucakbiletiara.com Ankara ve Kastamonu gidiş dönüş seferlerini takip ederek, birçok indirim ve fırsatı yakalayarak ekonomik bir seyahat elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Anadolu Jet ve thy uçuş firmaları ülkemizde hava yolları ulaşımı sağlayan en ucuz ve prestijli firmalardır. Bu firmaların uçak biletlerini: https://ucuzucakbiletiara.com sitesinden temin edebilirsiniz.

Ankara Kastamonu Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Kastamonu Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Kastamonu Uçak Fiyatlarını alın.

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Kastamonu Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Kastamonu Arası Kaç Km, Ankara Kastamonu Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA KASTAMONU ARASI KAÇ KM
Ankara – Kastamonu Arası, D765 üzerinden
240 KM
ANKARA KASTAMONU ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Kastamonu Arası, D765 üzerinden
3 SAAT 10 DAKİKA
ANKARA KASTAMONU ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
45 DAKİKA
ANKARA KASTAMONU ARASI UÇUS MESAFESİ179 KM

Kastamonu Uzunyazı Havalimanı ile Ulaşım Kolay

Kastamonu Uzunyazı havalimanı Kastamonu şehrinde hizmet veren bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzunyazı Havalimanı bulunduğu bölgenin en büyük havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kastamonu Uzunyazı Havalimanı Kastamonu şehir merkezine 13 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu havalimanı konumu itibariyle Safranbolu ve Ilgaz Dağı kayak merkezlerine oldukça yakındır.

Kastamonu Uzunyazı havalimanına Pegasus hava yolları İstanbul- Sabiha Gökçen havalimanı arasında uçuş seferleri düzenlemektedir. Bunun yanı sıra Türk Hava Yolları da İstanbul ile Kastamonu arasında uçuş seferleri düzenlemektedir. Kastamonu Uzunyazı havalimanı yalnızca iç hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı terminal binası içerisinde cafe, restoran, bebek bakım odaları, VIP salon, mescit ve ATM’ler yer almaktadır.

Kastamonu Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl gidilir?

Kastamonu Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilmek için toplu taşıma servis araçları tercih edilebilir. Yolcu servisleri gelen yolcu salonundan çıktığınız karşınıza çıkacaktır. Bu servisler uçak seferleri saatlerine göre hareket etmektedir. Eğer daha özel ve daha konforlu bir yolculuk yapmak isterseniz havalimanının içinde yer alan araç kiralama acentelerine danışarak araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Buna ek olarak dilerseniz taksi ya da özel transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir