Ankara Mardin Uçak Bileti
Mardin

Ankara Mardin Uçak Bileti

Ankara Mardin Uçak Bileti

Ankara Mardin Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Mardin Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Mardin Uçak Fiyatlarını alın.

Ülkemizin en karakteristik şehirlerinden biri olan Mardin, hem gelenekleri hem de mirasları ile ülkemizde merak uyandıran şehirlerden bir tanesidir. Ayrıca, hoşgörü beşiği olması sebebi ile birçok farklı medeniyete aynı anda ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden bahsetmemiz gerekirse; Subari, Akad, Babil, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu, Artuklu, Sümer, Osmanlı. Mardin’i ziyarete gittiğinizde tüm bu medeniyetlerden kalan eserler ile karşılaşabilirsiniz.

Ankara Mardin uçak, En Ucuz Ankara Mardin uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Mardin’e gittiğinizde tüm bu medeniyetlerden hangi eserler ile karşılarım derseniz; Mardin Kalesi, Mardin evleri, Ulu Cami, Zinciriye Medresesi, Süryani Manastırı, Kasımiye Medresesi, Mor Gabriel Manastırı, Dara Antik Kenti, Mardin Sabancı Kent Müzesi, Kırklar Kilisesi vb.

Güneydoğu Anadolu bölgemizde doğal eserlerden bahsedecek olursa; Mezopotamya Ovası, Mardin Tepesi vb. Sizde ülkemizin büyüleyici güzellikleri ile ünlü olan şehri hoşgörü yuvası Mardin’e gitmek için hemen ucuz uçak bileti alarak seyahate çıkabilirsiniz.

Ankara Mardin Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Mardin Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Mardin Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Tarihi şehir Mardin’e gitmek istiyorsanız fakat uçak biletleri bütçenizi aşıyorsa ve ucuz uçak bileti bulamıyorsanız, thy uçak biletleri ve Anadolu jet uçak biletleri sizlere ekonomik bir yolculuk yapmanın sırrını verecektir.

Aynı zamanda, Ankara Esenboğa havalimanından Mardin havalimanına seyahat edecekler için seyahat günlerine göre thy ve Anadolu jet uçak biletlerinin indirimli ve avantajlı olduğu dönemleri takip etmesinde de fayda vardır. Bu sayede ucuz uçak biletlerini daha da uyguna satın alabilirsiniz.

Ankara Mardin Uçak Bileti fiyatları

Ankara Mardin Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Mardin Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Mardin Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Mardin Uçak Seferleri

Ankara Mardin Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Mardin Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com‘da Ankara Mardin uçuş Fiyatlarını alın.

Büyüleyici şehir Mardin’e gidip rengarenk mimarisi ile ülkemizin hoşgörü yuvasına yakından şahit olmak istiyorsanız THY veya Anadolu jet üzerinden ucuz uçak bileti bularak konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz. Özellikle, Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden binlerce yolcu https://ucuzucakbiletiara.com aracılığı ile Mardin havalimanına seyahat etmektedir.

Ankara ve Mardin arası bu yolculuk için ülkemizdeki çoğu yolcu Anadolu jet ve THY uçuş firmalarını tercih etmekte. Bunun sebebi ise, diğer uçuş firmalarından daha uygun fiyatlı olması ve daha konforlu özelliklerinin bulunması en cezbedici uçuş firmaları arasına sokmaktadır.

Ankara Mardin Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Mardin Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Mardin Uçak Fiyatlarını alın.

Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Mardin Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Mardin Arası Kaç Km, Ankara Mardin Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA MARDİN ARASI KAÇ KM
Ankara – Mardin Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 VE E90 üzerinden
1035 KM
ANKARA MARDİN ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Mardin Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
11 SAAT
ANKARA MARDİN ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 30 DAKİKA
ANKARA MARDİN ARASI UÇUS MESAFESİ745 KM

Mardin Havalimanı

Mardin Havalimanı, Türkiye’nin Mardin ilinde hizmet veren Mardin Havalimanı 1999 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Mardin Havalimanı’nın il merkezine olan uzaklığı 20 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu havalimanından yalnızca yurtiçi gidiş ve geliş uçuşları yapılmaktadır.

Mardin Havalimanı’na AnadoluJet Ankara ve İstanbul-Sabiha Gökçen için uçuş seferleri düzenlemektedir. Pegasus hava yolları ise İstanbul-Sabiha Gökçen ve İzmir şehirleri için uçuş seferlerine sahiptir. Son olarak ise Türk Hava Yolları İstanbul ili için Mardin ile arasında uçuş seferleri düzenlemektedir.

Mardin Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl ulaşım sağlanır?

Mardin havalimanı şehir merkezine 20 km uzaklıkta yer alırken, Kızıltepe ilçesine 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ya da Kızıltepe’ye ulaşım sağlamak için belediye toplu taşıma otobüsleri ve minibüsler bulunmaktadır.

Buna ek olarak havalimanında indiğiniz zaman HAVAŞ otobüsleri ile şehir merkezine ulaşmak da son derece mümkündür. Eğer daha özel, hızlı ve konforlu bir ulaşım sağlamak isterseniz taksi ile de yolculuk yapabilirsiniz.

Mardin ve çevresinde bulunan farklı lokasyonlara seyahat etmek istiyorsanız dilerseniz araç kiralama hizmetini de tercih edebilirsiniz. Araç kiralama hizmetini havalimanının içinde yer alan acentelerden gerçekleştirebilir eğer dilerseniz özel transfer hizmeti de alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir