Ankara Nevşehir Uçak Bileti
Nevşehir

Ankara Nevşehir Uçak Bileti

Ankara Nevşehir Uçak Bileti

Ankara Nevşehir Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Nevşehir Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Nevşehir Uçak Fiyatlarını alın.

Nevşehir, İç Anadolu bölgemizin en gözde şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle, bünyesinde bulundurduğu Kapadokya ile bilinmektedir. Son yıllarda da Kapadokya’yı görmek için gelen yerli ve yabancı birçok misafir bulunmaktadır. Aynı zamanda, Kapadokya haricinde birçok farklı güzellikleri, gelenekleri, lezzetleri bulunmaktadır. Özellikle, Kapadokya çevresinde bulunan seramik kursları, yabancı ve yerli misafirlerin dikkatini çekmektedir. Bunun yanı sıra, Nevşehir İç Anadolu bölgesinin en köklü tarihe sahip şehirlerindendir.

Ankara Nevşehir uçak, En Ucuz Ankara Nevşehir uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Asurlular, Mezopotamyalılar, Urartular, Lidyalılar, Medler, Persler, Romalılar, Selçuklu Devleti, Osmanlı İmparatorluğu vb. Tüm bu devletlerden geriye kalan birçok tarihi eser bulunur. Bu eserlerden bahsedelim. Peri bacaları, Göreme açık hava müzesi, Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, vb. Aynı zamanda, birçok doğal güzellikleri de vardır. Örnek verecek olursak; peri bacaları, Ihlara vadisi, üç güzeller vb. Sizde ülkemizdeki tüm bu doğal ve tarihi eserleri mutlaka görmelisiniz. THY ve Anadolu Jet firmasının ucuz uçak bileti kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Ankara Nevşehir Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Nevşehir Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Nevşehir Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Türk hava yollarının hem de Anadolu Jet uçuş firmalarının birçok seferi vardır. Ayrıca, Ankara Esenboğa havalimanından Nevşehir havalimanına giden birçok gidiş ve dönüş seferleri de bulunmaktadır. Üstelik, bu seferleri oldukça ucuz uçak biletleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Ülkemizde THY ve Anadolu Jet firmalarını tercih eden yolcuların tamamı bu firmalardan memnun kalmaktadırlar. Sizde bu firmaların ucuz uçak bileti ve ikram avantajlarından hemen yararlanarak Nevşehir şehrinin güzelliklerini yakından görün.

Ankara Nevşehir Uçak Seferleri

Ankara Nevşehir Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Nevşehir Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Nevşehir uçuş Fiyatlarını alın.

Dünyanın her bir ucundan olduğu gibi Ankara’dan da Nevşehir’e seyahat eden birçok yolcu bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Ankara ve Nevşehir arası uçuşu sağlayan birçok hava yolları şirketi de bulunmaktadır. Ülkemizde, yıllardır hizmet veren en köklü şirketler; THY ve Anadolu Jet firmalarıdır. Bu firmaların fiyatları, hizmet veren diğer uçuş firmalarına göre oldukça uygundur. Hem en ekonomik hem de en konforlu ucuz uçak biletini almak için https://ucuzucakbiletiara.com internet sitelerini takip edebilirsiniz.

Ankara Nevşehir Uçak Bileti THY

Ankara Nevşehir Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Nevşehir Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Ankara Nevşehir Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Nevşehir Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Nevşehir Arası Kaç Km, Ankara Nevşehir Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA NEVŞEHİR ARASI KAÇ KM
Ankara – Nevşehir Arası, Ankara – Niğde Otoyolu üzerinden
272 KM
ANKARA NEVŞEHİR ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Nevşehir Arası, Ankara – Niğde Otoyolu üzerinden
3 SAAT 20 DAKİKA
ANKARA NEVŞEHİR ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
0 SAAT 45 DAKİKA
ANKARA NEVŞEHİR ARASI UÇUS MESAFESİ212 KM

Başkent’e Yolculuk için Ankara Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı ile Sizlerle

Nevşehir Kapadokya özellikle son zamanlarda Peri Bacaları ve doğal ortamı ile tarihiyle binlerce yerli yabancı turist çeken bir turizm mekanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı 1998 yılında hizmete girmiştir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı iç ve dış hatlar terminali ile yolcularına hizmet vermektedir.

Nevşehir Havalimanı’na Türk Hava Yolları İstanbul havalimanına, Pegasus hava yolu şirketi İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı için uçuş seferleri düzenlemektedir. Anadolu Jet hava yolu şirketi ise Antalya, İzmir ve İstanbul-Sabiha Gökçen havalimanı için uçuş seferleri düzenlemektedir. Kapadokya Havalimanı Nevşehir merkeze tam 26 km uzaklıkta yer almaktadır.

Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

Kapadokya Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşabilmek için direkt belediye otobüsleri ya da HAVAŞ otobüsleri kullanılabilir. Aynı zamanda havalimanına inen yolculara Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmaları servis hizmeti sunmaktadır.

Yolcular bu servislere binerek Nevşehir merkez ya da Ürgüp gibi noktalara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir. Aynı şekilde bu noktalardan geri havalimanına ulaşmak da mümkündür. Ayrıca özel transfer hizmetleri, taksi ya da araç kiralama gibi diğer opsiyonları da değerlendirebilirsiniz. Eğer Nevşehir ve çevresindeki yerleri kendiniz gezmek isterseniz araç kiralama en mantıklı seçim olacaktır.