Ankara Siirt Uçak Bileti
Siirt

Ankara Siirt Uçak Bileti

Ankara Siirt Uçak Bileti

Ankara Siirt Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Siirt Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Siirt Uçak Fiyatlarını alın.

Güneydoğu Anadolu’da köklü tarihi ile nam salmış olan Siirt şehri, birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak; Urartular, Asurlular, İskitler, Medler, Persler, Sasaniler, Artuklular, Abbasiler, Emeviler, Selçuklular, Akkoyunlular ve Osmanlı Devleti. Bu medeniyetlerin günümüze kadar ulaştırmış olduğu birçok tarihi ve doğal güzellikleri bulunmaktadır.

Ankara Siirt uçak, En Ucuz Ankara Siirt uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu güzelliklerden bahsedecek olursak; Ulu Cami, Veysel Karani Türbesi, Hadervis Kilisesi, Sultan Memduh Türbesi, Derzin Kalesi, Dicle Nehri, Doğruyol Dağları, Başur Çayları, Reşinan Suyu, Kezer Çayı, Behrancı Çayı, Botan Çayı, Botan Mağarası, Kaya Kalesi, İrun Kalesi vb. Aynı zamanda, sağlık turizmi olarak da görülen Siirt şehrinde birçok kaplıca bulunmaktadır.

Bu sayede de, sinir hastalıkları bulunan kişilerin ilk tercih ettiği yerler arasına girmiştir. Sizde, Ankara Esenboğa havalimanı üzerinden sağlık turizmi için veya doğasına ve tarihine merakınız için Siirt’e gitmek isteyenlerdenseniz, sitemizden https://ucuzucakbiletiara.com THY veya Anadolu Jet firmalarının ucuz uçak bilet fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Ankara Siirt Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Siirt Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Siirt Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Sizde Ankara Esenboğa havalimanından Siirt havalimanına giderek, Siirt şehrinin muhteşem doğal ve tarihi güzelliklerini yakından keşfetmek istiyorsanız, THY ve Anadolu Jet uçak firmalarının avantajlı kampanyalarını ve indirimlerini internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. THY ve Anadolu Jet firmalarının uçuş seferleri sırasında yolcularına sunmuş oldukları ikramlarda sizleri oldukça özel hissettirecek!

Ankara Siirt Uçak Bileti fiyatları

Ankara Siirt Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Siirt Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Siirt Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Siirt Uçak Seferleri

Ankara Siirt Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Siirt Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Siirt uçuş Fiyatlarını alın.

Ankara Esenboğa havalimanından Siirt havalimanına uçuş seferleri düzenleyen birçok uçuş firması bulunmaktadır. En çok tercih edilen ve memnun kalınan uçuş firmaları arasında Türk hava yolları ve Anadolu Jet hava yolları bulunmaktadır. Sizler de hem THY hava yolu şirketinin uçak bileti fiyatlarını hem de AnadoluJet fiyatlarını dikkate alarak kendi bütçenize en uygun fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Ankara Siirt Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Siirt Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Ankara Siirt Uçak Fiyatlarını alın.

Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Siirt Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Siirt Arası Kaç Km, Ankara Siirt Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA SİİRT ARASI KAÇ KM
Ankara – Siirt Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
1185 KM
ANKARA SİİRT ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Siirt Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
12 SAAT 30 DAKİKA
ANKARA SİİRT ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1SAAT 35 DAKİKA
ANKARA SİİRT ARASI UÇUS MESAFESİ835 KM

Siirt Havalimanı

Siirt Havalimanı Siirt şehir merkezine 13,4 km uzaklıkta yer almaktadır. 1994 yılında kurulmuş olan bu havalimanı her yıl binlerce yolcuya hizmet vermektedir. AnadoluJet hava yolları İzmir, İstanbul, Adana, Ankara gibi illere uçuş seferleri düzenlemektedir.

Bunun yanı sıra Türk Hava Yolları şirketi ise Ankara, Gaziantep, İstanbul gibi farklı illere uçuş seferleri ile hizmet vermektedir. Siirt havalimanı yalnızca iç hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Siirt havalimanı içerisinde neler bulunmaktadır?

Siirt Havalimanı içerisinde ATM, restoran, büfe, araç kiralama, wifi ve emanet eşya ofisleri gibi birbirinden farklı yerler bulunmaktadır. Sizler de acil para ihtiyaçlarınız için ATM’yi kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra uçuşunuzu beklerken dilediğiniz gibi vakit geçirmek için restoran ve büfeyi tercih edebilirsiniz. Sınırsız wifi hizmetinden faydalanarak keyifli vakit geçirme şansına da sahip olabilirsiniz.

Siirt Havalimanı’ndan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Siirt havalimanından merkeze ulaşım sağlamak için belediye otobüsleri yolculara hizmet vermektedir. Yolcular uygun fiyatlı olduğu için genelde bu otobüsleri tercih etmektedir. Bir diğer tercih ise havalimanı servisleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok kişi de bu servisler ile ulaşım sağlar. Daha özel ve konforlu yolculuk isteyenler ise taksi ve araç kiralama fırsatından yararlanabilir.