Ankara Şırnak Uçak Bileti
Şırnak

Ankara Şırnak Uçak Bileti

Ankara Şırnak Uçak Bileti

Ankara Şırnak Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Şırnak Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Şırnak Uçak Fiyatlarını alın.

Şırnak, güneydoğu Anadolu bölgesinde peygamberler şehri olarak bilinmektedir. Üstelik, Şırnak tarihi oldukça eski bir şehirdir. Eski zamanlardan beridir birçok medeniyete de ev sahipliği yapmıştır. Şırnak şehrine ev sahipliği yapan medeniyetler; Asurlular, Hititler, Medler, Persler, Urartular, Selçuklular, Osmanlı vb. Bu kadar çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için birçok tarihi ve doğal güzelliklere de sahip olmuştur.

Ankara Şırnak uçak, En Ucuz Ankara Şırnak uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Şırnak’ın bu güzelliklerinden bahsedelim. Tarihi 4 binli yıllara kadar dayanan Finike Kalesi ve Ören yeri. Bezbede Ören Yeri, Dicle nehri, Şırnak taş köprü, Kasrik Ören yeri, Cudi Dağı. Aynı zamanda, Cudi Dağı ve Cizre Ulu Cami de birçok turistin Şırnak’ta en sık uğradığı yerler arasındadır.

Ek olarak, Selçuklu ve Osmanlı zamanından kalan Mecidiye, Sefine ve Süleymaniye camileri de bulunmaktadır. İlk medeniyetlerden kalan Süryani Ortodoks Manastırı, Gabriel Manastırı, Meryem Ana kiliseleri de bulunmaktadır. Bu sebeple, birçok farklı kültür ve inanıştan kişiler de bu yerleri görmeye gelmektedir.

Ankara Şırnak Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Şırnak Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Şırnak Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Sizde, Şırnak’ın tüm bu güzelliklerini yakından görmek ve tarihi hakkında bilgi sahibi olmak mı istiyorsunuz ? Ülkemizde en güvenilir ve en ucuz uçak bileti temini yapan thy ve Anadolu Jet firmalarının yolcularına sunmuş olduğu avantajları göz atabilirsiniz. Örnek verecek olursak, https://ucuzucakbiletiara.com Thy ve Anadolu Jet uçuş firmaları zaman zaman yolcularına indirim ve avantajlı bilet imkanı sunabilmektedir. Bunun yanı sıra, yolculuk esnasında ikram avantajlarının da olması yolculara prestijli bir yolculuk imkanı sunacaktır.  

Ankara Şırnak Uçak Seferleri

Ankara Şırnak Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Şırnak Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Şırnak uçuş Fiyatlarını alın.

Ülkemizin her şehrinden Şırnak’a giden birçok yerli ve yabancı turisti bulunmaktadır. Şırnak Şerafettin Elçi havalimanına en sık gidiş dönüş sefer yapılan il ise Ankara’dır. Ankara Esenboğa havalimanından Şerafettin Elçi havalimanına sefer düzenleyen birçok hava yolu şirketi bulunmaktadır. Fakat, bu hava yolu şirketlerinden en çok sevilen ve tercih edilen firmalar; THY ve Anadolu Jet firmalarıdır. Sizde, Ankara Esenboğa havalimanından Şırnak Şerafettin Elçi havalimanına gitmek istiyorsanız, https://ucuzucakbiletiara.com Thy ve Anadolu jet uçak biletlerinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle, hem en konforlu hem de en ucuz uçak bileti sahibi olabilirsiniz.

Ankara Şırnak Uçak Bileti THY

Ankara Şırnak Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Şırnak Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Ankara Şırnak Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Şırnak Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Şırnak Arası Kaç Km, Ankara Şırnak Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA ŞIRNAK ARASI KAÇ KM
Ankara – Şırnak Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
1200 KM
ANKARA ŞIRNAK ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Şırnak Arası, Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve E90 üzerinden
12 SAAT 40 DAKİKA
ANKARA ŞIRNAK ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 40 DAKİKA
ANKARA ŞIRNAK ARASI UÇUS MESAFESİ875 KM

Başkent’e Yolculuk için Ankara Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Şerafettin Elçi Havalimanı Şırnak’a Hızlı Yolculuk

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Cizre’ye 10 kilometre uzaklıkta yer alan ve iç hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapan bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’na AnadoluJet Ankara ve İstanbul- Sabiha Gökçen Havalimanı, Pegasus Hava yolları Adana ve Türk Hava Yolları İstanbul için uçuş seferleri düzenlemektedir. Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı içerisinde kafe, ATM, büfe, araç kiralama ofisi, wifi ve emanet eşya ofisi bulunmaktadır.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl ulaşım sağlanır?

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 58 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarını tercih ederek son derece uygun fiyata şehir merkezine ulaşım sağlama imkânını elde edebilirsiniz. Fakat toplu taşıma aracıyla yapacağınız yolculuk 1 buçuk saat kadar sürebilmektedir. Buna ek olarak dilerseniz uçuş seferlerine göre ayarlanan havalimanı servislerini de tercih edebilirsiniz.

Bu da hem ekonomik hem de toplu taşımaya göre daha hızlı bir seçenek olabilir. Eğer biraz daha rahatınıza düşkünseniz ve hem konforlu hem de hızlı bir yolculuk yapmak istiyorsanız araç kiralama ya da taksi hizmetinden de faydalanabilir ve böylece daha hızlı bir şekilde şehir merkezine varma şansını elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir