Ankara Sivas Uçak Bileti
Sivas

Ankara Sivas Uçak Bileti

Ankara Sivas Uçak Bileti

Ankara Sivas Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Sivas Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Sivas Uçak Fiyatlarını alın.

Türkiye’nin en büyük illerinden biri olan Sivas, birçok bölgede toprakları olması sebebi ile birçok iklim özelliğini de taşımaktadır. Sivas’ı ziyaret etmek isteyenler için ilçelerinden bahsedecek olursak; Zara, Şarkışla, Ulaş, Suşehri, İmranlı, Kangal, Koyulhisar, Gürun, Gemerek, Divriği, Altınyayla, Akıncılar, Doğanşar, Gölova, Yıldızeli. İpek yolu güzergahında bulunan Sivas şehri, birçok ticari işlemi de gerçekleştirir. Aynı zamanda, eski bir şehir olmasının yanı sıra birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Ankara Sivas uçak, En Ucuz Ankara Sivas uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu medeniyetlerden bahsedecek olursak; Hititler, Asurlular, Romalılar, Danişmentliler, Eretna Betliği, Urartular, Selçuklular, Osmanlılar, Medler ve Persler. Bu medeniyetlerden kalan güzelliklerden bahsedecek olursak; Sivas Ulu Cami, Bürüciye Medresesi, Divriği Ulu Cami ve Darüşşifa, Gök Medrese, Kangal Balıklı Kaplıcası, Gemerek Sızır Şelalesi, Kongre Binası Atatürk ve Etnografya Müzesi vb. Sizde bunlarca güzelliği bünyesinde barındıran köklü tarih şehrine gitmek için ucuz uçak bileti arıyorsanız, THY ve Anadolu Jet firmalarının uçak biletlerine göz atın https://ucuzucakbiletiara.com.

Ankara Sivas Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Sivas Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Sivas Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Ankara Esenboğa havalimanından Sivas havalimanına giden yolcular, hem konfor hem de ekonomik bir seyahat gerçekleştirmek için THY ve Anadolu Jet firmalarını tercih etmeleri durumunda bu firmalara yolcularına yolculuk esnasında birçok ikramda bulunuyorlar. Bu sayede hem prestijli hem de ekonomik bir seyahat geçiriyorsunuz.

Ankara Sivas Uçak Bileti fiyatları, için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Sivas Uçak Bileti Fiyatları ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Sivas Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Sivas Uçak Seferleri

Ankara Sivas Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Sivas Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Sivas uçuş Fiyatlarını alın.

Sivas, birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahip olan bir şehirdir. Fakat, aynı zamanda kaplıca tatili için de tercih edilmektedir. Ankara Esenboğa havalimanından Sivas Havalimanına birçok sefer düzenlenmektedir. Birçok farklı uçuş şirketi bulunsa da yolcuların çoğu ucuz uçak bileti arayışı içerisine girmektedir.

Sizde en ucuz uçak bileti hangisidir diye soranlardansanız THY uçak bileti ve Anadolu Jet uçak bileti fiyatlarına göz atarak bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. THY ve Anadolu Jet şirketleri, dönem dönem yaptıkları kampanya ve indirimler ile %100 müşteri memnuniyetini sağlayan firmalar arasındadır.

Ankara Sivas Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Sivas Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da, Ankara Sivas Uçak Fiyatlarını alın.

Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Ankara Sivas Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Sivas Arası Kaç Km, Ankara Sivas Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA SİVAS ARASI KAÇ KM
Ankara – Sivas Arası, D200 ve D200/E88 üzerinden
440 KM
ANKARA SİVAS ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Sivas Arası, D200 ve D200/E88 üzerinden
5 SAAT
ANKARA SİVAS ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
50 DAKİKA
ANKARA SİVAS ARASI UÇUS MESAFESİ360 KM

Sivas Havalimanı

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı hem iç hat hem de dış hat uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı şehir merkezine 22,4 km uzaklıkta yer almaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’na uçuş seferleri yapan hava yolu şirketleri arasında AnadoluJet hava yolları, Pegasus Hava yolları, Austrian Airlines, Qatar Airways, EgyptAir, Türk Hava Yolları ve Ukraine International gibi farklı hava yolu şirketleri yer almaktadır.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nın içinde neler bulunmaktadır?

Sizler de bu havalimanının içerisinde vaktinizi keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz kafe ve büfe bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra ATM, wifi, araç kiralama ve emanet eşya ofisleri de bulunmaktadır. Bunlara ek olarak siyasi kişiler ya da bürokratların özel uçak ile iniş yapabilmeleri için VIP terminal de yer almaktadır.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl ulaşılır?

Havalimanından şehir merkezine yolculuk taksi ile 32 dakika iken toplu taşıma araçları ile 50 dakika sürebilir. Taksi toplu taşıma araçlarına göre daha maliyetli bir seçim olacaktır. Fakat sizler de uçuş saatlerine göre düzenlenen belediye otobüslerini kullanarak şehir merkezine oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir