Ankara Uşak Uçak Bileti
Uşak

Ankara Uşak Uçak Bileti

Ankara Uşak Uçak Bileti

Ankara Uşak Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Uşak Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Uşak Uçak Fiyatlarını alın.

Uşak, ülkemizin birçok coğrafi bölgesinde toprakları olan ve birçok iklim özellikleri yaşayan köprü bir şehirdir. Aynı zamanda, binlerce yıllık köklü bir geçmişe sahip olan uşak birçok medeniyetin de adresi olmuştur. Bu medeniyetlerden kısaca bahsedelim. Urartular, Artular, Asurlular, Hititler, Kazaklar, Medler, Persler, Selçuklu Devleti ve Osman İmparatorluğu. Bu medeniyetlerden geriye kalan birçok tarihi kalıntı bulunur.

Ankara Uşak uçak, En Ucuz Ankara Uşak uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Bu kalıntılar; Büyük Kanyon, Ulubey Kanyonu, Clandros Köprüsü, Paşa Hanı, Blaundus Antik Kenti, Atatürk Etnografya Müzesi. Bunun yanı sıra, Uşak’ın birçok doğal güzelliği de bulunur. Bu güzellikler; Uşak termal kaplıcaları, Uşak koyu, Milli parkı vb.

Aynı zamanda, Uşak birçok sağlık problemi olan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Termal suları sayesinde birçok akciğer hastalığına çözüm bulunabilmektedir. Sizde, Uşak gibi hem doğal hem de tarihi bir şehre ucuz uçak bileti alarak gitmek istiyorsanız, thy ve Anadolu jet şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Uşak Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Uşak Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Uşak Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Sizde Ankara Esenboğa havalimanından Uşak havalimanına uçmak istiyorsunuz fakat yeteri kadar bütçeniz yok mu? Bu durumda tercih edeceğiniz en mantıklı seçenek THY ve Anadolu Jet olacaktır. Bu hava yolu firmaları en ucuz uçak bileti garantisini vermektedirler. Üstelik, https://ucuzucakbiletiara.com birçok avantajlı paketi ve indirim fırsatları bulunmaktadır. Yolculuk esnasında ikramlarının da olması sizlerin özel bir seyahat etmenizi sağlayacaktır.

Ankara Uşak Uçak Seferleri

Ankara Uşak Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Uşak Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Uşak uçuş Fiyatlarını alın.

Uşak şehri, oldukça huzurlu ve birçok güzelliği barındıran değerli bir şehirdir. Bu sebeple, her yıl birçok yerli ve yabancı turisti bünyesine çekmektedir. Aynı zamanda, Ankara Esenboğa havalimanından Uşak havalimanına seyahat eden birçok yolcu bulunur.

Ek olarak, Ankara Esenboğa havalimanına Uşak havalimanına gidiş ve dönüş seferleri düzenleyen birçok havayolu şirketi bulunmaktadır. Fakat, en çok memnun kalınan ve konfor vaat eden firmalar THY ve Anadolu Jet firmalarıdır. Üstelik, en ucuz uçak biletini de yolcularına sağlayan https://ucuzucakbiletiara.com THY ve Anadolu Jet firması, 81 ile gidiş ve dönüş seferleri düzenlemektedir. 

Ankara Uşak Uçak Bileti THY

Ankara Uşak Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Uşak Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Ankara Uşak Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Uşak Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Uşak Arası Kaç Km, Ankara Uşak Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA UŞAK ARASI KAÇ KM
Ankara – Uşak Arası, Dumlupınar Blv./D200 ve D300/E96 üzerinden
370 KM
ANKARA UŞAK ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Uşak Arası, Dumlupınar Blv./D200 ve D300/E96 üzerinden
4 SAAT 15 DAKİKA
ANKARA UŞAK ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 00 DAKİKA
ANKARA UŞAK ARASI UÇUS MESAFESİ350 KM

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Uşak Havalimanı ile Kolay Yolculuk Fırsatı

Uşak havalimanı Uşak şehir merkezine tam 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Uşak Havalimanı hem iç hem de dış hatlara uçuş seferleri yapmaktadır. Türk Hava Yolları Uşak şehrine uçuş seferleri düzenlemektedir.

Uşak Havalimanı’nın içerisinde neler yer almaktadır?

Uşak Havalimanı içerisinde zamanınızı güzel geçirebileceğiniz ve yeme içme ihtiyacınızı rahatlıkla giderebileceğiniz büfe ve kafe bulunmaktadır. Bunun yanı sıra wifi imkânı ile sizler de dilediğiniz gibi internet üzerinde vakit geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ATM üzerinden işlerinizi yapabilir ya da emanet eşya ofisine danışarak eşyanızı emanete bırakma şansını elde edebilirsiniz.

Uşak Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl ulaşım sağlanır?

Uşak Havalimanı zaten şehir merkezine son derece yakın bir lokasyonda yer almaktadır. Eğer özel ve konforlu aynı zamanda da hızlı bir ulaşım hizmeti almak istiyorsanız sizin için taksi en doğru tercih olacaktır. Sizler de taksi tercih ederek 15 dakika içerisinde şehir merkezine varabilirsiniz.

Bunun yanı sıra çok daha uygun fiyatlar ile toplu taşıma araçlarını tercih ederek yaklaşık yarım saat içerisinde şehir merkezine ulaşma şansını elde edebilirsiniz. Havalimanı servisleri ya da araç kiralama hizmetleri ile çok daha özel bir ulaşım fırsatına sahip olabilirsiniz.