Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı
Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı

Adana Şakirpaşa Havalimanı, Adana Akdeniz bölgesinin en merkezi şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkan Adana Şakirpaşa Havalimanı. Oldukça merkezi ve kalabalık şehirlerden birisi olan Adana gelişmiş ulaşım ağları ile de ziyaretçilerine oldukça kolay bir seyahat imkanı sunuyor.

Adana Havalimanı

Adana havalimanı, hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuşları gerçekleştirmektedir Adana Havalimanı uçuşları Türk hava yolları, Pegasus Airlines, Atlasglobal ve Sunexpress havayolu şirketlerinin Adana Şakirpaşa Havalimanı’na uçuşları bulunmaktadır.

Adana Havaalanı Nerede?

Adana havaalanı nerede Seyhan ilçesinde yer alan Seyhan mahallesinde yer almaktadır, Adana havaalanı nerede merkeze yalnızca 3.5 km uzaklığında olan bu havalimanına ulaştığınızda neredeyse merkeze ulaşmış kadar oluyorsunuz. Havalimanı merkeze son derece yakın olduğu için taksi ile bile oldukça uygun fiyatlara merkeze ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Toplu ulaşım araçları imkanı var mı?

Eğer belediye otobüsü kullanmak isterseniz 125 (havalimanı-beyceli), 135 (havalimanı- Balcalı), 159 (Gülbahçesi- Çukurova hastanesi) ve 251 (Balcalı- havalimanı) hatlarını da kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz dolmuş ya da daha özel olan araç kiralama ya da transfer hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.  Oldukça uygun fiyatlara merkeze dilediğiniz gibi kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Üstelik Havaş kullanarak dilerseniz Mersin, Tarsus, Osmaniye ve Ceyhan’a da ulaşım sağlayabilirsiniz.