İstanbul Dalaman Uçak Bileti
Dalaman

İstanbul Dalaman Uçak Bileti

İstanbul Dalaman Uçak Bileti, Ucuz İstanbul Dalaman Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Dalaman Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

Ucuz İstanbul Dalaman Uçak Bileti fiyatları ara

Ucuz İstanbul Dalaman Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Dalaman Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

En uygun İstanbul Dalaman uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İstanbul Dalaman uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İstanbul Dalaman Uçak Bileti Thy

İstanbul Dalaman uçak bileti THY, En ucuz İstanbul Dalaman uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İstanbul’dan Dalaman’a uçak bileti fiyatları ve en ucuz İstanbul Dalaman seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İstanbul IST – Dalaman DLM arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İstanbul Dalaman uçak arama sayfamızda İstanbul Dalaman arası uçak biletlerini listeleyebilir, İstanbul dan Dalaman a uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Dalaman Hakkında

Dalaman Muğla’nın uluslararası havalimanına sahip bir ilçesidir. Yaz aylarında tatilciler ve yatçıların popüler mekanı olan Dalaman‘ın yerleşik nüfusu ise yaklaşık 35 bin kişidir. Akdeniz ikliminin boy gösterdiği Dalaman’da yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve yağışlı geçer.

Dalaman’da bulunan havalimanının en önemli olan özelliği Fethiye, Marmaris gibi turistik ilçelere hava ulaşımının sağlandığı yer olmasıdır. Havalimanın Fethiye’ye uzaklığı yaklaşık 70, Marmaris’e ise sadece 105 km’dir. Aynı zamanda Antalya’nın Kaş Kalkan gibi ilçelerine giden tatilcilerin de tercih ettiği bir havalimanıdır.

Marmaris ve Fethiye’ye uçuş saatlerine uygun olarak HAVAŞ seferleri düzenlenmektedir. Dalaman’da yat turizmi de çok gelişmiş bir sektördür. Marinası vardır, özellikle Göcek ve koyları mavi yolculuklarıyla yatçıların en popüler rotalarından biri haline gelmiştir.

Dalaman çevresi ve koylarında butik oteller, tatil merkezleri gibi konaklayacağınız yerlerde bulunmaktadır. Sizde hemen bir dalaman uçak bileti alarak bu çennet koyları gezebilirsiniz.

İstanbul Dalaman Uçak Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul 18 milyona yakın nüfusu ile Türkiye nin en kalabalık şehirlerinin başında gelir. İki kıta üzerine kurulmuş olan İstanbul iki yakayı birbirine bağlamakta olan İstanbul un Avrupa kıtasında kalan kısmına Avrupa yakası, Asya yakasıdaki bölümüne de Anadolu yakası denir.

Ve bu iki yaka arasında sırasıyla Boğaziçi köprüsü, Fatih Sultan Mehmet köprüsü, Avrasya tüneli ve muhteşem Yavuz Sultan Selim Köprüleri ile bağlantı kurulur. İki kıta arasında denizin altından tüp geçit ile ikiyi yakayı birbirine bağlayan Marmaray tren hattı da bulunmaktadır. İstanbul da yine iki yaka arasında vapurlarla ulaşım sağlanır.

Dünyanın en eski kentlerinden bir tanesi olan İstanbul sırasıyla Roma, Doğu Roma ve Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmış ve bu yüzden çok sayıda tarihi eser bulunmakta ve kentin her karışında tarih fışkırmaktadır.

Şehirde Ayasofya, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet, Süleymaniye Camileri, Taksim Meydanı, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Su Kemerleri, Yerebatan Sarnıcı, Fener Rum Patrikhanesi, yüzlerce cami, kilise ve sinagog gezilebilecek yerlerden sadece bir kaçıdır.

İstanbul da biri Avrupa Yakası diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki havalimanından ulaşım sağlanır. Avrupa yakasında Arnavutköy deki İstanbul havalimanına Kentin her yerinde durakları bulunan Havaist otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı ndan ise ulaşım otobüs veya taksiyle sağlanır. Kentte metro, hafif raylı sistem tramvay ve metrobüs veya otobüs ve dolmuşlar ulaşım sağlanabilir.