İstanbul Erzurum Uçak Bileti
Erzurum

İstanbul Erzurum Uçak Bileti

İstanbul Erzurum Uçak Bileti, Ucuz İstanbul Erzurum Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Erzurum Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

Ucuz İstanbul Erzurum Uçak Bileti fiyatları ara

Ucuz İstanbul Erzurum Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Erzurum Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

En uygun İstanbul Erzurum uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İstanbul Erzurum uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İstanbul Erzurum Uçak Bileti Thy

İstanbul Erzurum uçak bileti THY, En ucuz İstanbul Erzurum uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, PegasusAnadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İstanbul’dan Erzurum’a uçak bileti fiyatları ve en ucuz İstanbul Erzurum seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İstanbul IST – Erzurum ERZ arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İstanbul – Erzurum uçuş arama sayfamızda İstanbul Erzurum arası uçak biletlerini listeleyebilir, İstanbul dan Erzurum a uçak biletilerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Erzurum Hakkında

Erzurum Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük hemde yaklaşık 400 bin nüfusuyla da en kalabalık şehridir. Uzun seneler Türk medeniyetlerine başkentlik yapmış Erzurum’da gezilebilecek çok sayıda tarihi eser bulunmaktadır.

Ulu Cami, Üç Kümbetler, Saat Kulesi, Yakutiye Medresesi, Çobandere Köprüsü gibi yerler gezilebilir. Ayrıca Dünyanın en yüksek 3. şelalesi olan Tortum Şelalesi ve Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden

Palandöken de gezilecek yerler arasında ilk sıralarda gelmektedir. Kara ikliminin hüküm sürdüğü Erzurum, Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden birisidir. Kışları çok sert ve uzun süre karlı geçer.

Kayak sporu severler için Palandöken Dağı konaklama ve kayak liftleriyle tercih edilebilir yerlerden birisidir.

Erzurum Havalimanı yüzölçümü açısından Türkiye’nin en büyük havalimanlarından birisidir ve buraya şehir merkezinden otobüs seferleri yapılmaktadır. Şehirde Atatürk ve Erzurum Teknik Üniversitesi olmak üzere iki tane üniversite eğitim vermektedir.

İstanbul Erzurum Uçak Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul 18 milyona yakın nüfusu ile Türkiye nin en kalabalık şehirlerinin başında gelir. İki kıta üzerine kurulmuş olan İstanbul iki yakayı birbirine bağlamakta olan İstanbul un Avrupa kıtasında kalan kısmına Avrupa yakası, Asya yakasıdaki bölümüne de Anadolu yakası denir.

Ve bu iki yaka arasında sırasıyla Boğaziçi köprüsü, Fatih Sultan Mehmet köprüsü, Avrasya tüneli ve muhteşem Yavuz Sultan Selim Köprüleri ile bağlantı kurulur. İki kıta arasında denizin altından tüp geçit ile ikiyi yakayı birbirine bağlayan Marmaray tren hattı da bulunmaktadır. İstanbul da yine iki yaka arasında vapurlarla ulaşım sağlanır.

Dünyanın en eski kentlerinden bir tanesi olan İstanbul sırasıyla Roma, Doğu Roma ve Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmış ve bu yüzden çok sayıda tarihi eser bulunmakta ve kentin her karışında tarih fışkırmaktadır.

Şehirde Ayasofya, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet, Süleymaniye Camileri, Taksim Meydanı, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Su Kemerleri, Yerebatan Sarnıcı, Fener Rum Patrikhanesi, yüzlerce cami, kilise ve sinagog gezilebilecek yerlerden sadece bir kaçıdır.

İstanbul da biri Avrupa Yakası diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki havalimanından ulaşım sağlanır. Avrupa yakasında Arnavutköy deki İstanbul havalimanına Kentin her yerinde durakları bulunan Havaist otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı ndan ise ulaşım otobüs veya taksiyle sağlanır. Kentte metro, hafif raylı sistem tramvay ve metrobüs veya otobüs ve dolmuşlar ulaşım sağlanabilir.