İstanbul Kastamonu Uçak Bileti
Kastamonu

İstanbul Kastamonu Uçak Bileti

İstanbul Kastamonu Uçak Bileti, Ucuz İstanbul Kastamonu Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Kastamonu Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

Ucuz İstanbul Kastamonu Uçak Bileti fiyatları ara

Ucuz İstanbul Kastamonu Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Kastamonu Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

En uygun İstanbul Kastamonu uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İstanbul Kastamonu uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İstanbul Kastamonu Uçak Bileti Thy

İstanbul Kastamonu uçak bileti THY, En ucuz İstanbul Kastamonu uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İstanbul’dan Kastamonu’ya uçak bileti fiyatları ve en ucuz İstanbul Kastamonu seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İstanbul IST – Kastamonu KFS arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İstanbul – Kastamonu uçuş arama sayfamızda İstanbul Kastamonu arası uçak biletlerini listeleyebilir, İstanbul dan Kastamonu ya uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Kastamonu Hakkında

Batı Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Kastamonu, doğal güzellikleri ve tarihi zenginliklerinin beraberinde manevi değerleri ile de ön plana çıkan şirin bir kentimizdir. Kastamonu ilinin merkezi olan şehir, Gökırmak’ın bir kolu olan Karaçomak Deresi Vadisi’nde kurulmuştur.

Evliyalar Şehri olarak da bilinen Kastamonu’nun geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. Anadolu’nun en eski kentleri arasında bulunan bölgede birbirinden kıymetli tarihi eserler bulunmaktadır.

Antik Çağ’dan ve Türk İslam Dönemi’nden kalan tarihi binaların beraberinde II. Abdulhamit zamanından kalan eserler ve yapılar da kesinlikle görülmeye değer güzelliktedir. Kastamonu’ya gitmeye karar verdiyseniz ve yolculuğunuz hem kısa hem de konforlu geçsin istiyorsanız, hemen Kastamonu Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştırabilir, size en ideal olan firmadan en ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Uçak bileti satın aldıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz konaklama ilemini hallettikten sonra hemen Kastamonu’da birazdan sayacağımız kastamonudaki yerleri gezip dolaşarak, şehri yeteri kadar keşfedebilirsiniz.

Küre Dağı ve Ilgaz Dağı’nda dağ evlerinde konaklayabilir, şehir ve ilçe merkezlerinde hanlar, konaklar, çiftlikler ve şehir otellerini değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezinde ve ilçelerde bulunan bir çok tarihi han, konak ve çiftliğin butik otel olarak hizmet verdiğini de hatırlatalım.

İstanbul Kastamonu Uçak Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul 18 milyona yakın nüfusu ile Türkiye nin en kalabalık şehirlerinin başında gelir. İki kıta üzerine kurulmuş olan İstanbul iki yakayı birbirine bağlamakta olan. İstanbul un Avrupa kıtasında kalan kısmına Avrupa yakası, Asya yakasıdaki bölümüne de Anadolu yakası denir.

Ve bu iki yaka arasında sırasıyla Boğaziçi köprüsü, Fatih Sultan Mehmet köprüsü. Avrasya tüneli ve muhteşem Yavuz Sultan Selim Köprüleri ile bağlantı kurulur. İki kıta arasında denizin altından tüp geçit ile ikiyi yakayı birbirine bağlayan Marmaray tren hattı da bulunmaktadır. İstanbul da yine iki yaka arasında vapurlarla ulaşım sağlanır.

Dünyanın en eski kentlerinden bir tanesi olan İstanbul sırasıyla Roma, Doğu Roma ve. Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmış ve bu yüzden çok sayıda tarihi eser bulunmakta ve kentin her karışında tarih fışkırmaktadır.

Şehirde Ayasofya, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet. Süleymaniye Camileri, Taksim Meydanı, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Su Kemerleri, Yerebatan Sarnıcı. Fener Rum Patrikhanesi, yüzlerce cami, kilise ve sinagog gezilebilecek yerlerden sadece bir kaçıdır.

İstanbul da biri Avrupa Yakası diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki havalimanından ulaşım sağlanır. Avrupa yakasında Arnavutköy deki İstanbul havalimanına Kentin her yerinde durakları bulunan Havaist otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı ndan ise ulaşım otobüs veya taksiyle sağlanır. Kentte metro, hafif raylı sistem tramvay ve metrobüs veya otobüs ve dolmuşlar ulaşım sağlanabilir.