İzmir Kastamonu Uçak Bileti
Kastamonu

İzmir Kastamonu Uçak Bileti

İzmir Kastamonu Uçak Bileti Thy

İzmir Kastamonu uçak bileti Thy, Pegasus, AnadoluJet. En uygun Fiyatları İzmir Kastamonu uçak bileti en ucuz Thy, Pegasus, Anadolu Jet Fiyatları al.

İzmir Kastamonu uçak bileti Thy en ucuz, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir Kastamonu Uçak Bileti Pegasus

En uygun İzmir Kastamonu uçak bileti Pegasus fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İzmir Kastamonu uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İzmir Kastamonu Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Kastamonu Bilet Fiyatı Ara. Pegasus En Uygun İzmir-Kastamonu Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

İzmir Kastamonu Uçak Bileti Ne Kadar

İzmir Kastamonu Uçak Bileti ne kadar Anadolu Jet fiyatları ara’mak için Tıkla… THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının. En Ucuz İzmir Kastamonu Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

İzmir’den Kastamonu’a uçak bileti fiyatları ve en ucuz İzmir Kastamonu seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İzmir Kastamonu Arası Uçak Bileti Ucuz

Ucuz İzmir Kastamonu Arası uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İzmir Kastamonu uçuş arama sayfamızda İzmir Kastamonu uçak biletlerini listeleyebilir, İzmir-Kastamonu uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Şehir merkezinden turistik beldelerine kadar dört bir köşesi doğal güzelliklerle çevrili olan İzmir, muhteşem iklimi ve sıcak insanlarıyla. Türkiye’nin en çok tercih edilen şehirleri arasında yer almakta dır.

Ege Denizi’ne kıyısı olan ve sıcak iklimi ile bir tatil beldesi olan İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. Tarih boyunca en stratejik liman kentlerinden biri olduğu için bir çok medeniyetin izlerini taşıyan kent geçmişi M.Ö. 6500 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Şehir merkezindeki en popüler caddelerde yürürken bile bunalmayacağınız İzmir’e sadece turistik beldelerini gezmek amacı ile değil herhangi 1 hafta sonu. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na çok uygun bilet fiyatlarıyla uçup yalnızca kafa dinlemek için bile seyahat edebilirsiniz ucuz uçak bileti.

İzmir’de ilk uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında Saat Kulesi. II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. Yılı şerefine inşa edilen 25 metre uzunluğundaki kuleye muhakkak uğramalısınız. İzmir’in manzarasını doya doya izleyebilmek için ise Asansör’e gitmenizi öneririz.

Tarihi asansör, bir asırı aşkın süredir ziyaretçilerine İzmir’in en güzel manzaralarını sunuyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı, Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden Hükümet Konağı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, bugün alışveriş merkezi olarak kullanılacak olan. Eski Gümrük Binası gibi önemli tarihi ve kültürel yerler İzmir’de görmeniz gerekli olanlar arasında bulunuyor.

Hem ticari hem de iş amaçlı olarak bir çok ziyaretçi ağırlayan İzmir’de Adnan menderes havalimanı bulunuyor. İzmir’e seyahat planınızda, Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak şehire kolayca ulaşım sağlamak için, tüm uçuşları inceleyerek size en ideal İzmir uçak biletini alabilirsiniz.

İzmir Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu Hakkında

Batı Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Kastamonu, doğal güzellikleri ve tarihi zenginliklerinin beraberinde manevi değerleri ile de ön plana çıkan şirin bir kentimizdir. Kastamonu ilinin merkezi olan şehir, Gökırmak’ın bir kolu olan Karaçomak Deresi Vadisi’nde kurulmuştur.

Evliyalar Şehri olarak da bilinen Kastamonu’nun geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. Anadolu’nun en eski kentleri arasında bulunan bölgede birbirinden kıymetli tarihi eserler bulunmaktadır.

Antik Çağ’dan ve Türk İslam Dönemi’nden kalan tarihi binaların beraberinde II. Abdulhamit zamanından kalan eserler ve yapılar da kesinlikle görülmeye değer güzelliktedir. Kastamonu’ya gitmeye karar verdiyseniz ve yolculuğunuz hem kısa hem de konforlu geçsin istiyorsanız, hemen. Kastamonu Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştırabilir, size en ideal olan firmadan en ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.

Uçak bileti satın aldıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz konaklama ilemini hallettikten sonra hemen. Kastamonu’da birazdan sayacağımız kastamonudaki yerleri gezip dolaşarak, şehri yeteri kadar keşfedebilirsiniz.

Küre Dağı ve Ilgaz Dağı’nda dağ evlerinde konaklayabilir, şehir ve ilçe merkezlerinde hanlar, konaklar, çiftlikler ve şehir otellerini değerlendirebilirsiniz. Şehir merkezinde ve ilçelerde bulunan bir çok tarihi han, konak ve çiftliğin butik otel olarak hizmet verdiğini de hatırlatalım.