İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti
Şanlıurfa

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti Thy

İzmir Şanlıurfa uçak bileti, Thy, Pegasus, AnadoluJet En uygun Fiyatları İzmir Şanlıurfa uçak bileti en ucuz Thy, Pegasus, Anadolu Jet Fiyatları al.

İzmir Şanlıurfa uçak bileti Thy en ucuz, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, izmir şanlıurfa uçak bileti Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti Pegasus

En uygun İzmir Şanlıurfa uçak bileti Pegasus fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İzmir Şanlıurfa uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İzmir Urfa Uçak Bileti

İzmir urfa uçak bileti, fiyatları, Thy en ucuz, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, izmir urfa uçak bileti, fiyatları, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir Urfa Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Şanlıurfa Bilet Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun İzmir-Şanlıurfa Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti Anadolu Jet

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti Anadolu Jet fiyatları ara’mak için Tıkla THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İzmir Şanlıurfa Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

İzmir’den Şanlıurfa’ya uçak bileti fiyatları ve en ucuz İzmir Şanlıurfa seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İzmir Şanlıurfa Uçak Bileti Ucuz

Ucuz İzmir Şanlıurfa uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İzmir Şanlıurfa uçuş arama sayfamızda İzmir Şanlıurfa uçak biletlerini listeleyebilir, İzmir-Şanlıurfa uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Şehir merkezinden turistik beldelerine kadar dört bir köşesi doğal güzelliklerle çevrili olan İzmir, muhteşem iklimi ve sıcak insanlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen şehirleri arasında yer almakta dır.

Ege Denizi’ne kıyısı olan ve sıcak iklimi ile bir tatil beldesi olan İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. Tarih boyunca en stratejik liman kentlerinden biri olduğu için bir çok medeniyetin izlerini taşıyan kent geçmişi M.Ö. 6500 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Şehir merkezindeki en popüler caddelerde yürürken bile bunalmayacağınız İzmir’e sadece turistik beldelerini gezmek amacı ile değil herhangi 1 hafta sonu İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na çok uygun bilet fiyatlarıyla uçup yalnızca kafa dinlemek için bile seyahat edebilirsiniz.

İzmir’de ilk uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında Saat Kulesi. II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. Yılı şerefine inşa edilen 25 metre uzunluğundaki kuleye muhakkak uğramalısınız. İzmir’in manzarasını doya doya izleyebilmek için ise Asansör’e gitmenizi öneririz.

Tarihi asansör, bir asırı aşkın süredir ziyaretçilerine İzmir’in en güzel manzaralarını sunuyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı, Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden Hükümet Konağı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, bugün alışveriş merkezi olarak kullanılacak olan Eski Gümrük Binası gibi önemli tarihi ve kültürel yerler İzmir’de görmeniz gerekli olanlar arasında bulunuyor.

Hem ticari hem de iş amaçlı olarak bir çok ziyaretçi ağırlayan İzmir’de Adnan menderes havalimanı bulunuyor. İzmir’e seyahat planınızda, Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak şehire kolayca ulaşım sağlamak için, tüm uçuşları inceleyerek size en ideal İzmir uçak biletini alabilirsiniz Ucuz uçak bileti.

Ege’nin İncisi İzmir’e Yolculuk

İzmir her yıl özellikle yaz sezonunda milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen oldukça güzel bir şehirdir. Efes gibi antik şehirlerin bulunduğu Çeşme gibi yaz sezonunda ilk tercih edilen ilçelere sahip İzmir’e ulaşım sağlamak için Adnan Menderes Havalimanı tercih edilmektedir. Şehir merkezinin 18 km güneyinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içinde yer almaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı ülkemizin en işlek beşinci havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Yerli yabancı onlarca hava yolu şirketi tarafından uçuş seferleri düzenlenmektedir. Adnan Menderes Havalimanı’nda pek çok yeme içme yerleri, kafeler ve alışveriş yapabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan İZBAN banliyö trenlerini tercih ederek merkeze kolay ve uygun bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra HAVAŞ servisleri ile dilerseniz merkeze ya da çevre ilçelere, illere de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercihen daha konforlu, hızlı ve özel bir hizmet almak için taksi, araç kiralama ve özel transfer hizmetlerinden de kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Şanlıurfa Hakkında

Peygamberler diyarı dediğimiz Şanlıurfa hemde efsanelerin şehridir. Bu efsanelerden biri de Hz. İbrahim’in putları kırması üzerine Nemrut tarafından ateşe atılma emrinin verilmesi ve ardından anlatılan olaylardır.

Hikayeye göre yakılan büyükçe bir ateşe atılan Hz. İbrahim 7 gün boyunca bu ateşte kalır ve sonra sağ olarak ateşin içinden çıkar. Bu yüzden olayın yaşandığı yer olan Şanlıurfa Balıklı Göl ve göl içerisindeki balıklar kutsal kabul edilir.

İnsanlık tarihinde önemli bir yer tutan Şanlıurfa, ilk buğday tarımının yapıldığı yer olarak kabul edilir. Buğdayın toprak ve insan gücüyle buluştuğu Harran Ovası bir hayli verimli toprağa sahip bir arazidir.

Konik Harran Evleri ve islamiyetin ilk camilerinden bir tanesi olan Ulu Cami de burda yer alır. Şanlıurfa’nın kadim tarihini betimlemek için Nuh Tufanından sonra kurulmuş olan ilk şehirlerden biri olduğu söylenir.

Dünyanın en eski heykeli ve tapınağı Göbeklitepe’de bulunmuştur. Şanlıurfa en çok arkeolojik kazı yapılan şehirlerden olup şehir merkezi ve iki ilçe merkezi kentsel sit alanı ilan edilmiştir. Bu sebeple müze şehir olarak da isimlendirilir.

Şanlıurfa’ya Açılan Kapı

Şanlıurfa GAP Havalimanı 2007 tarihinde hizmete açılan bir havalimanıdır. Şanlıurfa GAP Havalimanı şehir merkezine 35 kilometre uzaklıkta yer almıştır. Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan Hac için Suudi Arabistan’a seferler düzenlenir. Şanlıurfa GAP Havalimanı’na Türk Hava Yolları İstanbul, AnadoluJet Ankara ve İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı, Pegasus Hava Yolları İzmir ve İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanı için uçuş seferleri düzenlemektedir.

Şanlıurfa GAP Havalimanı içerisinde kafe, ATM, restoran, büfe, araç kiralama ve emanet eşya ofisi yer almaktadır. Sizler de bu hizmetlerden gönül rahatlığı ile faydalanma şansını elde edebilirsiniz ve dilediğiniz gibi keyifli vakit geçirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşım yapılabilir. Daha özel ulaşım hizmeti almak için taksiler, özel transfer hizmeti ya da araç kiralama hizmeti alma şansını elde edebilirsiniz. HAVAŞ servis otobüsleri iç hat uçak seferleri saatlerine göre düzenlenmektedir.

Ekonomik bir tercih olduğu için çoğu kişi tarafından bu servis otobüsleri tercih edilmektedir. Sizler de Eurocars Rental, ONT Transfer, Carwingo gibi özel transfer hizmeti veren şirketleri tercih edebilirsiniz. Yine bu şirketlerden araç kiralama hizmeti alma şansını da elde edebilirsiniz.