İzmir Şırnak Uçak Bileti
Şırnak

İzmir Şırnak Uçak Bileti

İzmir Şırnak Uçak Bileti Thy

İzmir Şırnak uçak bileti Thy, Pegasus, AnadoluJet En uygun Fiyatları İzmir Şırnak uçak bileti en ucuz Thy, Pegasus, Anadolu Jet Fiyatları al.

İzmir Şırnak uçak bileti Thy en ucuz, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir Şırnak Uçak Bileti Pegasus

En uygun İzmir Şırnak uçak bileti Pegasus fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İzmir Şırnak uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İzmir Şırnak Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Şırnak Bilet Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun İzmir-Şırnak Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

İzmir Şırnak Uçak Bileti Anadolu Jet

İzmir Şırnak Uçak Bileti Anadolu Jet fiyatları ara’mak için Tıkla… THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İzmir Şırnak Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

İzmir’den Şırnak’a uçak bileti fiyatları ve en ucuz İzmir Şırnak seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İzmir Şırnak Uçak Bileti Ucuz

Ucuz İzmir Şırnak uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İzmir Şırnak uçuş arama sayfamızda İzmir Şırnak uçak biletlerini listeleyebilir, İzmir-Şırnak uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Şehir merkezinden turistik beldelerine kadar dört bir köşesi doğal güzelliklerle çevrili olan İzmir, muhteşem iklimi ve sıcak insanlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen şehirleri arasında yer almakta dır.

Ege Denizi’ne kıyısı olan ve sıcak iklimi ile bir tatil beldesi olan İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. Tarih boyunca en stratejik liman kentlerinden biri olduğu için bir çok medeniyetin izlerini taşıyan kent geçmişi M.Ö. 6500 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Şehir merkezindeki en popüler caddelerde yürürken bile bunalmayacağınız İzmir’e sadece turistik beldelerini gezmek amacı ile değil herhangi 1 hafta sonu İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na çok uygun bilet fiyatlarıyla uçup yalnızca kafa dinlemek için bile seyahat edebilirsiniz ucuz uçak bileti.

İzmir’de ilk uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında Saat Kulesi. II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. Yılı şerefine inşa edilen 25 metre uzunluğundaki kuleye muhakkak uğramalısınız. İzmir’in manzarasını doya doya izleyebilmek için ise Asansör’e gitmenizi öneririz.

Tarihi asansör, bir asırı aşkın süredir ziyaretçilerine İzmir’in en güzel manzaralarını sunuyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı, Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden Hükümet Konağı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, bugün alışveriş merkezi olarak kullanılacak olan Eski Gümrük Binası gibi önemli tarihi ve kültürel yerler İzmir’de görmeniz gerekli olanlar arasında bulunuyor.

Hem ticari hem de iş amaçlı olarak bir çok ziyaretçi ağırlayan İzmir’de Adnan menderes havalimanı bulunuyor. İzmir’e seyahat planınızda, Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak şehire kolayca ulaşım sağlamak için, tüm uçuşları inceleyerek size en ideal İzmir uçak biletini alabilirsiniz.

Şırnak Hakkında

Şırnak, Güneydoğu Anadolu bölgesinde Suriye ve Irak sınırlarında yer almaktadır. Cudi Dağı antik kenti ve Mağarası görülmeye değer yerlerden sadece bir kaçıdır.

Güneydoğu Anadolunun en doğu ucunda yer alan Şırnak, 1990 tarihinde, Şırnak, Güçlükonak, İdil, Cizre, Silopi, Uludere ve Beytüşşebap yerleşimlerini alarak İl olmuştur.

19800 senelik bir geçmişi olan Tufan olayı Şırnak ili sınırlarında yer alan Cudi Dağında noktalandığından tüm dünya insanlarının ikinci beşiği Şırnak ve Cizre olmaktadır.

Hz. Nuh Peygamberin türbesinin Cizre’de oluşu, Cizre Surlarının gemi biçiminde olması, Ayrıca yüce kitabımız Kur’an-ı kerimin Hud süresinin 44. Ayeti açıkça Nuh gemisinin Cudi Dağında durduğunu yazmaktadır.

Hz. Nuh (AS) tarafından Tufan öncesi kurulmuş olduğu söylenen Cizre. Ikinci kez Nuh ve oğulları tarafından inşa edilirken Şırnak yazlık ve yayla olarak inşa edilmiştir. Şırnak kelimesi bazı tarihlere göre şehri nuh’tan türetildiği söylenmektedir.

Şırnak ili topraklarının batı kesimi, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Dicle bölümünde yer alır. Öteki yarısı da Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde kalan ilin toplam alanı 7. 152 Km kare dir.