Kars Uçak Bileti
Kars Uçak Bileti

Kars Uçak Bileti

Kars Uçak Bileti, Ucuz kars uçak bileti thy fiyatları ara’mak için, en uygun kars uçak bileti fiyatları’nı ara. En ucuz saatleri ve fiyatları karşılaştırmalı olarak bul, kars biletlerini online güvenle ve taksitle satın al.

Ucuz Kars Uçak Bileti fiyatları ara

Ucuz Kars Uçak Bileti thy fiyatları ara‘mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz Kars Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

En uygun Kars uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının Kars uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

Kars uçak bileti Thy

Kars uçak bileti THY, En ucuz Kars uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

Kars’a uçak bileti fiyatları ve en ucuz Kars seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

Kars arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın. Kars uçuş arama sayfamızda Kars uçak biletlerini listeleyebilir, Kars a uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Kars Hakkında

Doğu Anadolu’nun kuzey ucunda, Ermenistan sınırında bulunan Kars, Türkiye’de kışın en çok yakıştığı şehirlerden birisi olarak ünlü. Yıl boyunca karın hemen hemen 9 ay yerde kaldığı Kars, tarihi ve doğal güzellikleriyle bir masal diyarını andırıyor.

Son senelerde Doğu Ekspres tren seferleri ile daha da popüler bir kış rotası haline gelen Kars’ta hem kayak tatili yapmak hem de şehrin tarihine yakından bakmak için Kars farklı bütçelere uygun alternatifler sunuyor.

İlk yerleşimin bundan milyon yıl öncesinde yapıldığı arkeolojik bulgularla tespit edilen Kars, tarihte pek çok medeniyete ev sahipliği yaptı. Urartulardan sonra İskitlerin ve Kimmerlerin akın ettiği Kars’ta Bizans, Ermeni Tigranlar, Selçuklu, Akkokuyunlu, Karakoyunlu ve Safevi devletlerinin yönetimine girdi.

Kanuni Sultan Süleyman döneminde Osmanlı topraklarına katılan Kars’ta 93 Harbi sonrası bir süre Rusya’nın ve Ermenistan’ın idaresinde kalsa da 1921’de kesin olarak Türkiye sınırlarına dahil edildi ve Cumhuriyet’in ilanı ile il yapıldı.

Günümüzde merkez ilçe ile beraber karsın 9 ilçesi bulunuyor, bunlar sırasıyla Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim ve Susuz.