Şırnak Uçak Bileti
Şırnak Uçak Bileti

Şırnak Uçak Bileti

Ucuz şırnak uçak bileti thy fiyatları bul’mak için şırnak uçak bileti thy fiyatları ara, en uygun saatleri ve fiyatları karşılaştırmalı olarak bul, şırnak biletlerini online güvenle ve taksitle satın al.

Ucuz Şırnak Uçak Bileti fiyatları ara

Ucuz Şırnak Uçak Bileti fiyatları ara‘mak için Tıkla… THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz Şırnak Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

En uygun Şırnak uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının Şırnak uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

Şırnak uçak bileti Thy

Şırnak uçak bileti THY, En ucuz Şırnak uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

Şırnak’a uçak bileti fiyatları ve en ucuz Şırnak seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

Şırnak arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın. Şırnak uçuş arama sayfamızda Şırnak uçak biletlerini listeleyebilir, Şırnak a uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Şırnak Hakkında

Şırnak, Güneydoğu Anadolu bölgesinde Suriye ve Irak sınırlarında yer almaktadır. Cudi Dağı antik kenti ve Mağarası görülmeye değer yerlerden sadece bir kaçıdır.

Güneydoğu Anadolunun en doğu ucunda yer alan Şırnak, 1990 tarihinde, Şırnak, Güçlükonak, İdil, Cizre, Silopi, Uludere ve Beytüşşebap yerleşimlerini alarak İl olmuştur.

19800 senelik bir geçmişi olan Tufan olayı Şırnak ili sınırlarında yer alan Cudi Dağında noktalandığından tüm dünya insanlarının ikinci beşiği Şırnak ve Cizre olmaktadır.

Hz. Nuh Peygamberin türbesinin Cizre’de oluşu, Cizre Surlarının gemi biçiminde olması, Ayrıca yüce kitabımız Kur’an-ı kerimin Hud süresinin 44. Ayeti açıkça Nuh gemisinin Cudi Dağında durduğunu yazmaktadır.

Hz. Nuh (AS) tarafından Tufan öncesi kurulmuş olduğu söylenen Cizre. Ikinci kez Nuh ve oğulları tarafından inşa edilirken Şırnak yazlık ve yayla olarak inşa edilmiştir. Şırnak kelimesi bazı tarihlere göre şehri nuh’tan türetildiği söylenmektedir.

Şırnak ili topraklarının batı kesimi, Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Dicle bölümünde yer alır. Öteki yarısı da Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde kalan ilin toplam alanı 7. 152 Km kare dir.