İzmir Ankara Uçak Bileti
Ankara

İzmir Ankara Uçak Bileti

İzmir Ankara Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Ankara Bilet Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun İzmir-Ankara Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

Ucuz İzmir Ankara Uçak Bileti Fiyatları Ara

Ucuz İzmir Ankara Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla… THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İzmir Ankara Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

En uygun İzmir Ankara uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İzmir Ankara uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İzmir Ankara Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Ankara Bilet Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun İzmir-Ankara Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

İzmir Ankara Uçak Bileti Thy

İzmir Ankara uçak bileti THY, En ucuz İzmir Ankara uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir’den Ankara’ya uçak bileti fiyatları ve en ucuz İzmir Ankara seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İzmir Ankara arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İzmir Ankara uçuş arama sayfamızda İzmir Ankara uçak biletlerini listeleyebilir, İzmir-Ankara uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Ankara Türkiye’nin başkenti yaklaşık 5 milyonluk nüfusuyla en kalabalık ikinci şehri olarak bilinen Ankara; Cumhuriyetin kuruluşundan önce küçük bir şehir olan Ankara, başkent olduktan sonra başkent adına yakışır bir şekilde hızlı büyüme göstermiştir.

Kentin en görkemli binaları bakanlık ve büyükelçilik binalarıdır. Ankara’da Arkeoloji Müzesi, Etnografya, Resim Heykel Müzeleri gezmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden sadece bir kaçıdır. Ayrıca şehiri tepeden gören Atakule ve Karum Alışveriş Merkezi de en popüler yerleri arasındadır ucuz uçak bileti.

Kızılay, Gençlik Parkı, Atatürk Orman Çiftliği gibi şehir içi parkları vardır. Aynı zamanda özellikle içerisinde su sporları da yapılabilen Gölbaşı’ ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kent içi metro ağı ve otobüs taşımacılığı yaygındır.

Havalimanı ise kent merkezine uzaktır. Havalimanı ulaşımı HAVAŞ veya belediye otobüsleriyle yapılmaktadır. Ankara yazları sıcak ve kuru kışları soğuk geçen karasal iklime sahiptir.

İzmir Ankara Uçak Bileti

İzmir Ankara Arası Kaç Saat, Kaç Km

İzmir Ankara Arası Kaç Km, İzmir Ankara Arası Kaç Saat, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İZMİR ANKARA ARASI

İZMİR ANKARA KARAYOLU İLE YOLCULUKLARDA MESAFE D300/E96 üzerinden588 KM
İZMİR ANKARA KARAYOLUYLA ORTALAMA YOLCULUK SÜRESİ D300/E96 üzerinden6 SAAT 52 DAKİKA
İZMİR ANKARA HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ1 SAAT 11 DAKİKA
İZMİR ANKARA UÇUS MESAFESİ522 KM
İzmir Ankara Arası

İzmir Hakkında

Şehir merkezinden turistik beldelerine kadar dört bir köşesi doğal güzelliklerle çevrili olan İzmir, muhteşem iklimi ve sıcak insanlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen şehirleri arasında yer almakta dır.

Ege Denizi’ne kıyısı olan ve sıcak iklimi ile bir tatil beldesi olan İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. Tarih boyunca en stratejik liman kentlerinden biri olduğu için bir çok medeniyetin izlerini taşıyan kent geçmişi M.Ö. 6500 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Şehir merkezindeki en popüler caddelerde yürürken bile bunalmayacağınız İzmir’e sadece turistik beldelerini gezmek amacı ile değil herhangi 1 hafta sonu İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na çok uygun bilet fiyatlarıyla uçup yalnızca kafa dinlemek için bile seyahat edebilirsiniz.

İzmir’de ilk uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında Saat Kulesi. II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. Yılı şerefine inşa edilen 25 metre uzunluğundaki kuleye muhakkak uğramalısınız. İzmir’in manzarasını doya doya izleyebilmek için ise Asansör’e gitmenizi öneririz.

Tarihi asansör, bir asırı aşkın süredir ziyaretçilerine İzmir’in en güzel manzaralarını sunuyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı, Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden Hükümet Konağı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, bugün alışveriş merkezi olarak kullanılacak olan Eski Gümrük Binası gibi önemli tarihi ve kültürel yerler İzmir’de görmeniz gerekli olanlar arasında bulunuyor.

Hem ticari hem de iş amaçlı olarak bir çok ziyaretçi ağırlayan İzmir’de Adnan menderes havalimanı bulunuyor. İzmir’e seyahat planınızda, Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak şehire kolayca ulaşım sağlamak için, tüm uçuşları inceleyerek size en ideal İzmir uçak biletini alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir