İzmir Gaziantep Uçak Bileti
Gaziantep

İzmir Gaziantep Uçak Bileti

İzmir Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Gaziantep Bilet Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun İzmir-Gaziantep Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

İzmir Gaziantep Uçak Bileti Thy

İzmir Gaziantep uçak bileti Thy en ucuz, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir Gaziantep Uçak Bileti Fiyatı

En uygun İzmir Gaziantep uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İzmir Gaziantep uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İzmir Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz İzmir Gaziantep Bilet Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun İzmir-Gaziantep Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

İzmir Gaziantep Uçak Bileti Pegasus

İzmir Gaziantep Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla… THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İzmir Gaziantep Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

İzmir’den Gaziantep’e uçak bileti fiyatları ve en ucuz İzmir Gaziantep seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İzmir Gaziantep Uçak Bileti Ucuz

Ucuz İzmir Gaziantep uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İzmir Gaziantep uçuş arama sayfamızda İzmir Gaziantep uçak biletlerini listeleyebilir, İzmir-Gaziantep uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz ucuz uçak bileti.

İzmir Hakkında

Şehir merkezinden turistik beldelerine kadar dört bir köşesi doğal güzelliklerle çevrili olan İzmir, muhteşem iklimi ve sıcak insanlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen şehirleri arasında yer almakta dır.

Ege Denizi’ne kıyısı olan ve sıcak iklimi ile bir tatil beldesi olan İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. Tarih boyunca en stratejik liman kentlerinden biri olduğu için bir çok medeniyetin izlerini taşıyan kent geçmişi M.Ö. 6500 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Şehir merkezindeki en popüler caddelerde yürürken bile bunalmayacağınız İzmir’e sadece turistik beldelerini gezmek amacı ile değil herhangi 1 hafta sonu İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na çok uygun bilet fiyatlarıyla uçup yalnızca kafa dinlemek için bile seyahat edebilirsiniz.

İzmir’de ilk uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında Saat Kulesi. II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. Yılı şerefine inşa edilen 25 metre uzunluğundaki kuleye muhakkak uğramalısınız. İzmir’in manzarasını doya doya izleyebilmek için ise Asansör’e gitmenizi öneririz.

Tarihi asansör, bir asırı aşkın süredir ziyaretçilerine İzmir’in en güzel manzaralarını sunuyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı, Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden Hükümet Konağı, Tarihi Kemeraltı Çarşısı, bugün alışveriş merkezi olarak kullanılacak olan Eski Gümrük Binası gibi önemli tarihi ve kültürel yerler İzmir’de görmeniz gerekli olanlar arasında bulunuyor.

Hem ticari hem de iş amaçlı olarak bir çok ziyaretçi ağırlayan İzmir’de Adnan menderes havalimanı bulunuyor. İzmir’e seyahat planınızda, Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak şehire kolayca ulaşım sağlamak için, tüm uçuşları inceleyerek size en ideal İzmir uçak biletini alabilirsiniz.

İzmir Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Hakkında

Gaziantep son senelerde hızlı sanayi büyümesiyle dikkati çeken bir ilimizdir. 1,800 bini bulan nüfusuyla da Güney Doğu Anadolu bölgemizin en kalabalık şehridir. Kara ve Akdeniz iklimi karışımı bir iklimi vardır. Yazları sıcak ve kurak kışları ise soğuk hava şartları görülür.

Gece ve gündüz sıcaklıkları oldukça farklılık gösterebilmektedir. Şehirde Antep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Mozaik Müzesi, Ömeriye Camiisi ve Hayvanat Bahçesi gezilebilecek yerler içerisinde yer almaktadır.

Hayvanat Bahçesi Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinir. Yemekleri özellikle de kebabı ve baklavasıyla ünlü Gaziantep‘te, kent merkezinde ün yapmış lokantalar bulabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı şehire yaklaşık 20 kilometre. Uzaklıktadır. Buradan yurtiçinin beraberinde Almanya, Hollanda ve Fransa’veya direkt uçak seferleri bulunmaktadır. Şehir merkezine belediye otobüsü, HAVAŞ veya taksi ile ulaşım sağlanır.

Bu kentte Gaziantep, Hasan Kalyoncu ve Zirve Üniversiteleri eğitim vermektedir. Gaziantep’e bağlı ilçeler ise şunlardır. Araban, Karkamış, Nizip, Yavuzeli, İslahiye, Şahinbey, Şehit Kamil, Oğuzeli, Nurdağı.