İstanbul Gaziantep Uçak Bileti
Gaziantep

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti, Ucuz İstanbul Gaziantep Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Gaziantep Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

Ucuz İstanbul Gaziantep Uçak Bileti fiyatları ara

Ucuz İstanbul Gaziantep Uçak Bileti fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Gaziantep Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.


En uygun İstanbul Gaziantep uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İstanbul Gaziantep uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti Thy

İstanbul Gaziantep uçak bileti THY, En ucuz İstanbul Gaziantep uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İstanbul’dan Gaziantep’e uçak bileti fiyatları ve en ucuz İstanbul Gaziantep seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İstanbul IST – Gaziantep GZT arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İstanbul – Gaziantep uçuş arama sayfamızda İstanbul Gaziantep arası uçak biletlerini listeleyebilir, İstanbul dan Gaziantep e uçak biletilerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Gaziantep Hakkında

Gaziantep son senelerde hızlı sanayi büyümesiyle dikkati çeken bir ilimizdir. 1,800 bini bulan nüfusuyla da Güney Doğu Anadolu bölgemizin en kalabalık şehridir. Kara ve Akdeniz iklimi karışımı bir iklimi vardır. Yazları sıcak ve kurak kışları ise soğuk hava şartları görülür.

Gece ve gündüz sıcaklıkları oldukça farklılık gösterebilmektedir. Şehirde Antep Kalesi, Bakırcılar Çarşısı, Mozaik Müzesi, Ömeriye Camiisi ve Hayvanat Bahçesi gezilebilecek yerler içerisinde yer almaktadır.

Hayvanat Bahçesi Türkiye’nin en büyük hayvanat bahçesi olarak bilinir. Yemekleri özellikle de kebabı ve baklavasıyla ünlü Gaziantep‘te, kent merkezinde ün yapmış lokantalar bulabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı şehire yaklaşık 20 kilometre. Uzaklıktadır. Buradan yurtiçinin beraberinde Almanya, Hollanda ve Fransa’veya direkt uçak seferleri bulunmaktadır. Şehir merkezine belediye otobüsü, HAVAŞ veya taksi ile ulaşım sağlanır.

Bu kentte Gaziantep, Hasan Kalyoncu ve Zirve Üniversiteleri eğitim vermektedir. Gaziantep’e bağlı ilçeler ise şunlardır. Araban, Karkamış, Nizip, Yavuzeli, İslahiye, Şahinbey, Şehit Kamil, Oğuzeli, Nurdağı.

İstanbul Gaziantep Uçak Bileti

İstanbul Hakkında

İstanbul 18 milyona yakın nüfusu ile Türkiye nin en kalabalık şehirlerinin başında gelir. İki kıta üzerine kurulmuş olan İstanbul iki yakayı birbirine bağlamakta olan İstanbul un Avrupa kıtasında kalan kısmına Avrupa yakası, Asya yakasıdaki bölümüne de Anadolu yakası denir.

Ve bu iki yaka arasında sırasıyla Boğaziçi köprüsü, Fatih Sultan Mehmet köprüsü, Avrasya tüneli ve muhteşem Yavuz Sultan Selim Köprüleri ile bağlantı kurulur. İki kıta arasında denizin altından tüp geçit ile ikiyi yakayı birbirine bağlayan Marmaray tren hattı da bulunmaktadır. İstanbul da yine iki yaka arasında vapurlarla ulaşım sağlanır.

Dünyanın en eski kentlerinden bir tanesi olan İstanbul sırasıyla Roma, Doğu Roma ve Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmış ve bu yüzden çok sayıda tarihi eser bulunmakta ve kentin her karışında tarih fışkırmaktadır.

Şehirde Ayasofya, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet, Süleymaniye Camileri, Taksim Meydanı, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Su Kemerleri, Yerebatan Sarnıcı, Fener Rum Patrikhanesi, yüzlerce cami, kilise ve sinagog gezilebilecek yerlerden sadece bir kaçıdır.

İstanbul da biri Avrupa Yakası diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki havalimanından ulaşım sağlanır. Avrupa yakasında Arnavutköy deki İstanbul havalimanına Kentin her yerinde durakları bulunan Havaist otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı ndan ise ulaşım otobüs veya taksiyle sağlanır. Kentte metro, hafif raylı sistem tramvay ve metrobüs veya otobüs ve dolmuşlar ulaşım sağlanabilir.