ankara adana uçak bileti
Adana

Ankara Adana Uçak Bileti

Ankara Adana Uçak

Ankara Adana uçak bileti Thy, Pegasus, AnadoluJet En uygun Fiyatları Ankara Adana uçak bileti en ucuz Thy, Pegasus, Anadolu Jet Fiyatları al. Ankara Adana uçak bileti firmaları Sunexpress en ucuz, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana en uygun biletleri bul ve satın al.

Ankara Adana Uçak Bileti

Ankara Adana uçak bileti Thy, Sunexpress ve en uygun Pegasus fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının. Ankara Adana uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor. Ankara Adana Uçak Bileti Fiyatları THY Ucuz Ankara Adana ucak Fiyatı Ara, Pegasus En Uygun Ankara-Adana Uçak Saatleri THY. Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

Ankara Adana Ucuz Uçak Bileti

Ankara Adana Ucuz Uçak Bileti Anadolu Jet fiyatları ara’mak için Tıkla. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz Ankara Adana Ucak Bileti için sitemizden. Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al. Ankara Adana uçak seferleri, fiyatları ve en ucuz Ankara Adana Saatlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

Ankara Adana Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Adana uçak bileti Anadolujet fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın. Ankara Adana uçak arama sayfamızda Ankara Adana uçak biletlerini listeleyebilir, Ankara-Adana uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Ankara Adana Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Adana Arası Kaç Km, Ankara Adana Arası Kaç Saat, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Ankara Adana Arası

ANKARA ADANA ARASI KAÇ KM
Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 Üzerinden
499 KM
ANKARA ADANA ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 Üzerinden
5 SAAT 10 DAKİKA
ANKARA ADANA ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ0 SAAT 50 DAKİKA
ANKARA ADANA ARASI UÇUS MESAFESİ390 KM
Ankara Adana Arası

Ankara Hakkında

Ankara Türkiye’nin başkenti yaklaşık 5 milyonluk nüfusuyla en kalabalık ikinci şehri olarak bilinen Ankara; Cumhuriyetin kuruluşundan önce küçük bir şehir olan Ankara, başkent olduktan sonra başkent adına yakışır bir şekilde hızlı büyüme göstermiştir.

Kentin en görkemli binaları bakanlık ve büyükelçilik binalarıdır. Ankara’da Arkeoloji Müzesi, Etnografya, Resim Heykel Müzeleri gezmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden sadece bir kaçıdır. Ayrıca şehiri tepeden gören Atakule ve Karum Alışveriş Merkezi de en popüler yerleri arasındadır.

Kızılay, Gençlik Parkı, Atatürk Orman Çiftliği gibi şehir içi parkları vardır. Aynı zamanda özellikle içerisinde su sporları da yapılabilen Gölbaşı’ ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Kent içi metro ağı ve otobüs taşımacılığı yaygındır.

Havalimanı ise kent merkezine uzaktır. Havalimanı ulaşımı HAVAŞ veya belediye otobüsleriyle yapılmaktadır. Ankara yazları sıcak ve kuru kışları soğuk geçen karasal iklime sahiptir.

Adana Hakkında

Adana Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olma özelliğinin beraberinde, 4Milyona yakın nüfusu ile de en kalabalık şehirlerimizden biridir. Türkiye’nin en sıcak bölgesi olan Akdeniz bölgesinde bulunmasının da etkisiyle yıl boyu sıcaklıkların diğer şehirlerden yüksek seyrettiği görülür.

Adana Ülkemizin en sıcak şehirlerinin başında gelmektedir. Şehir merkezine kışın kar yağışı on yılar boyu görülmez ve ılıman bir iklim hakimdir. Yazları ise kavurucu sıcaklara sahip kurak bir iklim sergiler.

Adana’da gezilecek yerlerin başında ise; Çukurova Bölgesindeki en eski şehir olarak bilinen Tepebağ Höyüğü, harika doğal manzaralarıyla Seyhan Nehri, Roma döneminden kalma Taşköprü, Büyük Saat dolayında bulabileceğiniz Kazancılar Çarşısı’dır.

Bir vakitler başkenti olduğu Ramazanoğulları Beyliği’nden kalma Ramazanoğulları Konağı. Piri Paşa tarafından inşa edilmiş ve bölgenin en büyük hamamı olarak bilinen Çarşı Hamam, suyu nehirden gelen Irmak Hamam. 1700’lü senelerde inşa edilmiş Yeni Camii de Adana’ya gidenlerin görmesi gerekli olan diğer bölgeler arasında yer almaktadır.