İzmir Adana Uçak Bileti
Adana

İstanbul Adana Uçak Bileti

İstanbul Adana Uçak Bileti

Ucuz istanbul adana uçak bileti ara’mak için istanbul adana uçak bileti fiyatları’nı, en ucuz ve en uygun saatleri thy. Anadolujet ve pegasus fiyatları karşılaştırmalı olarak bul, istanbul adana biletlerini online güvenle ve taksitle satın al.

İstanbul Adana Uçak Bileti, En Uygun Uçak Bileti Sorgula

En Ucuz Hava Yolu Firmalarının İstanbul Adana Uçuşlarını Listele, Karşılaştır. Aradığın Uçak Biletini Üye Olmadan Online Olarak Hemen Satın Al, Güvenle Öde.

Ucuz istanbul adana uçak bileti ara’mak için istanbul adana uçak bileti fiyatları’nı, en ucuz ve en uygun saatleri ve fiyatları karşılaştırmalı olarak bul, istanbul adana biletlerini online güvenle ve taksitle satın al.

İstanbul Adana Uçak Bileti fiyatları ara’mak için ucuzucakbiletiara.com. THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının, En Ucuz İstanbul Adana Uçak Biletleri için ucuzucakbiletiara.com’da. Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Al.

En Ucuz İstanbul Adana
En Ucuz İstanbul Adana

İstanbul Adana Uçak Bileti – En Ucuz İstanbul Adana

İstanbul Adana uçak bileti THY, En ucuz İstanbul Adana uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al. Uçak Biletleri 12 Taksitle! Tüm Havayollarını Karşılaştırın Seçin Ucuza Uçun.

İstanbul’dan Adana’ya uçak bileti fiyatları ve en ucuz İstanbul Adana seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İstanbul Adana ucuz uçak bileti – İstanbul Adana uçak bileti Fiyatları

En Ucuz İstanbul Adana uçak bileti bulmak için İstanbul Adana uçak bileti fiyatlarını karşılaştırıp, en uygun, en hızlı ve ucuz biletleri kolayca satın alın.

İstanbul (IST) – Adana (ADA) arası en iyi uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İstanbul – Adana uçuş arama sayfamızda. İstanbul Adana arası uçak biletlerini listeleyebilir, İstanbuldan Adanaya uçak biletilerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

En Uygun İstanbul Adana Uçak Bileti, Ucuz İstanbul Adana Bilet Fiyatları

İstanbul Adana Uçak Bileti fiyatları için THY, AnadoluJet, Pegasus Uçak Firmasının En Ucuz İstanbul Adana Uçak Biletleri Fiyatlarını Karşılaştırın. İstanbul-Adana Karşılaştırın ve En Ucuz Fiyatla Istanbul Adana Uçağı Alın. Uçak Bileti İçin Hemen Arayın veya Online Istanbul Adana Bileti Satın Alın.

İstanbul Adana uçak bileti Fiyatları
İstanbul Adana uçak bileti Fiyatları

İstanbul Hakkında

İstanbul 18 milyona yakın nüfusu ile Türkiye nin en kalabalık şehirlerinin başında gelir. İki kıta üzerine kurulmuş olan İstanbul iki yakayı birbirine bağlamakta olan İstanbul un Avrupa kıtasında kalan kısmına Avrupa yakası, Asya yakasıdaki bölümüne de Anadolu yakası denir.

Ve bu iki yaka arasında sırasıyla Boğaziçi köprüsü, Fatih Sultan Mehmet köprüsü, Avrasya tüneli ve muhteşem Yavuz Sultan Selim Köprüleri ile bağlantı kurulur. İki kıta arasında denizin altından tüp geçit ile ikiyi yakayı birbirine bağlayan Marmaray tren hattı da bulunmaktadır. İstanbul da yine iki yaka arasında vapurlarla ulaşım sağlanır.

Dünyanın en eski kentlerinden bir tanesi olan İstanbul sırasıyla Roma. Doğu Roma ve Osmanlı İmparatorluğu na başkentlik yapmış ve bu yüzden çok sayıda tarihi eser bulunmakta ve kentin her karışında tarih fışkırmaktadır.

Şehirde Ayasofya, Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Sultanahmet Meydanı, Sultanahmet, Süleymaniye Camileri, Taksim Meydanı. Beyoğlu İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Su Kemerleri, Yerebatan Sarnıcı, Fener Rum Patrikhanesi, yüzlerce cami, kilise ve sinagog gezilebilecek yerlerden sadece bir kaçıdır.

İstanbul da biri Avrupa Yakası diğeri Anadolu yakasında olmak üzere iki havalimanından ulaşım sağlanır. Avrupa yakasında Arnavutköy deki İstanbul havalimanına Kentin her yerinde durakları bulunan Havaist otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır.

Anadolu Yakası ndaki Sabiha Gökçen Havalimanı ndan ise ulaşım otobüs veya taksiyle sağlanır. Kentte metro, hafif raylı sistem tramvay ve metrobüs veya otobüs ve dolmuşlar ulaşım sağlanabilir.

Adana Hakkında

Adana Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olma özelliğinin beraberinde, 4Milyona yakın nüfusu ile de en kalabalık şehirlerimizden biridir. Türkiye’nin en sıcak bölgesi olan Akdeniz bölgesinde bulunmasının da etkisiyle yıl boyu sıcaklıkların diğer şehirlerden yüksek seyrettiği görülür.

Adana Ülkemizin en sıcak şehirlerinin başında gelmektedir. Şehir merkezine kışın kar yağışı on yılar boyu görülmez ve ılıman bir iklim hakimdir. Yazları ise kavurucu sıcaklara sahip kurak bir iklim sergiler.

Adana’da gezilecek yerlerin başında ise; Çukurova Bölgesindeki en eski şehir olarak bilinen Tepebağ Höyüğü, harika doğal manzaralarıyla Seyhan Nehri. Roma döneminden kalma Taşköprü, Büyük Saat dolayında bulabileceğiniz Kazancılar Çarşısı’dır.

Bir vakitler başkenti olduğu Ramazanoğulları Beyliği’nden kalma Ramazanoğulları Konağı, Piri Paşa tarafından inşa edilmiş ve bölgenin en büyük hamamı olarak bilinen. Çarşı Hamam, suyu nehirden gelen Irmak Hamam, 1700’lü senelerde inşa edilmiş Yeni Camii de Adana’ya gidenlerin görmesi gerekli olan diğer bölgeler arasında yer almaktadır.

İstanbul-Adana Uçuşları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ucuz Uçak Bileti, İstanbul-Adana uçuşları için arama yaptığınızda bütün hava yollarının anlık biletlerini direkt olarak bulur ve karşılaştırır. Bu şekilde aradığınız tarih için tüm İstanbul-Adana uçuşlarını bir arada görebilir, karşılaştırabilir ve en uygun uçak biletini tercih edebilirsiniz.
İstanbul-Adana uçuşları için kalkış havalimanı olarak İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı, varış için Adana Şakirpaşa Havalimanı kullanılmaktadır.
İstanbul-Adana uçuşları için ortalama fiyatlar incelendiğimizde en uygun gün (Salı) günü olarak gözlemlenmektedir. Fakat diğer günleride takip etmekte fayda vardır.
İstanbul-Adana uçuş mesafesi toplam 720 kilometredir ve İki şehir arasındaki uçuş süresi yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir.