Ankara Trabzon Uçak Bileti
Trabzon

Ankara Trabzon Uçak Bileti

Ankara Trabzon Uçak Bileti

Ankara Trabzon Uçak Bileti, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolujet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Trabzon Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Trabzon Uçak Fiyatlarını alın.

Trabzon, Karadeniz bölgesinin en çok sevilen şehirlerinden bir tanesidir. Üstelik, Trabzon hem kış hem de yaz ziyaret edilmeye müsait bir şehirdir. Ormanları, yaylaları, vadileri, akarsuları ve birçok doğal güzellikleri ile ziyaret edenleri hayran bırakacak derecede etkileyicidir. Üstelik, yüksek bir şehir olması sebebi ile kış aylarında kayak sporlarına da elverişlidir. Yazları ise özellikle yayla faaliyetleri oldukça artmaktadır. Havası ile de birçok sağlık problemleri çeken kişilere şifa veren bir şehirdir.

Ankara Trabzon uçak, En Ucuz Ankara Trabzon uçak biletleri ve fiyatlarını karşılaştırıp, en hızlı ve en uygun biletleri güvenle satın alın.

Üstelik, Trabzon şehrinin birçok doğal ve tarihi eserleri de bulunmaktadır. Bu eserlerinden bahsedelim. Uzungöl, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Trabzon Ünlü Yaylası, Uzungöl kilisesi vb. Sizde, dört bin yıl öncesine dayanan Trabzon tarihine tanık olmak için mutlaka Trabzon’a seyahat etmelisiniz. Bol oksijenli havası ile Trabzon’un tüm doğal güzelliklerini de yakından görmek için bütçenize en uygun ucuz uçak bileti bularak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Trabzon Uçak Bileti Anadolujet

Ankara Trabzon Uçak Bileti Anadolujet, En Uygun Anadolujet Ankara Trabzon Uçak Bileti için Fiyatları Karşılaştırıp rezervasyon yapın.

Sizde, bol oksijenli havası ve yemyeşil doğası ile Trabzon’a seyahat etmek istiyorsanız yapacaklarınız oldukça kolaydır. İlk olarak, konforlu ve ucuz uçak bileti temini yapan bir uçuş firması bulmalısınız. Ülkemizde en çok THY ve Anadolu Jet  firmalarından memnun kalınmaktadır. Aynı zamanda, bu firmaların birçok indirimli uçak bileti imkanı ve yolculuk esnasında yiyecek ikramları bulunmaktadır.

Ankara Trabzon Uçak Seferleri

Ankara Trabzon Uçak Seferleri, fiyatları için THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Ankara Trabzon Uçak Seferleri ucuzucakbiletiara.com’da Ankara Trabzon uçuş Fiyatlarını alın.

Ülkemizin dört bir yanından Trabzon’a seyahat eden birçok yolcu bulunmaktadır. Aynı zamanda, Ankara Esenboğa havalimanından da Trabzon havalimanına seyahat eden bir birçok yolcu da bulunmaktadır. Aynı zamanda, Ankara Esenboğa havalimanı üzerinden Trabzon havalimanına seferler düzenleyen uçak şirketleri de bulunmaktadır.

Ülkemizde tercih edilen uçak şirketlerinden bahsedecek olursak, ilk başta THY ve Anadolu Jet şirketleri yer alır. TYH ve Anadolu Jet firmaları ülkemizde en köklü şirketlerdir. Ankara Esenboğa havalimanından Trabzon havalimanına uçarken THY ve Anadolu jet şirketini tercih ederseniz çok daha prestijli bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Ankara Trabzon Uçak Bileti THY

Ankara Trabzon Uçak Bileti THY, Pegasus ve Anadolu jet Uçak Firmasının Ucuz Türk Hava Yolları Ankara Trabzon Uçak Biletleri ucuzucakbiletiara.com‘da, Ankara Trabzon Uçak Fiyatlarını alın.

Ankara Trabzon Arası Kaç Km, Kaç Saat

Ankara Trabzon Arası Kaç Km, Ankara Trabzon Arası Kaç Saat, Uçuş Mesafesi ve Uçuş Süresi, Tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

ANKARA TRABZON ARASI KAÇ KM
Ankara – Trabzon Arası, D010/E70 üzerinden
736 KM
ANKARA TRABZON ARASI KAÇ SAAT ( özel araç ile )
Ankara – Trabzon Arası, D010/E70 üzerinden
9 SAAT 10 DAKİKA
ANKARA TRABZON ARASI HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ
Aktarmalı uçuşlarda bu süre biraz daha artabilmektedir.
1 SAAT 15 DAKİKA
ANKARA TRABZON ARASI UÇUS MESAFESİ580 KM

Başkent’e Yolculuk için Esenboğa Havalimanı

Türkiye’nin başkenti olan ve oldukça fazla ziyaret çeken Ankara, Esenboğa Havalimanı ile yolcularına oldukça rahat bir yolculuk şansı sunmaktadır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin dördüncü en işlek havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. İç ve dış hatlar terminali aynı binalarda hizmet sunmaktadır ve böylece yolculara da büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Başkentin tek havalimanı olan Esenboğa Havalimanı merkez arası mesafe 28 km olarak karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava yolları, AnadoluJet, Pegasus ve SunExpress hava yolları ile sitemiz üzerinden https://ucuzucakbiletiara.com kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Esenboğa’dan merkeze nasıl ulaşım sağlanır?

Esenboğa Havalimanından Ankara’nın en merkezi olan AŞTİ, Kızılay, Gar, Sıhhiye ve Ulus’a büyükşehir belediyesine ait olan Belko Air adlı otobüslerle, EGO otobüsleri ile ya da taksi ve özel araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür. Akyurt ilçesinde bulunan bu havalimanı içerisinde araç kiralama şansını da elde edebilirsiniz.

Havalimanı imkanları nelerdir?

Devlet kadrolarının da büyük sıklıkla kullandığı bu havalimanında pek çok tesis bulunmaktadır. Cafe Nero, Ankar Cafe, Bus Gate ve Büfe İç Hat gibi cafelerde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Tadında Anadolu ve Bomonto Brasserie gibi restoranlarda yemek de yiyebilirsiniz. Havalimanında yer alan Duty free mağazalarında zaman geçirme şansını da kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı ile Yolculuk Daha Hızlı

Trabzon Havalimanı Trabzon ilinde hizmet veren uluslararası bir havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Trabzon havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Trabzon Havalimanı’nın şehir merkezine olan uzaklığı yalnızca 6 kilometre olarak karşımıza çıkmaktadır.

Trabzon havalimanına hangi hava yolu şirketleri uçuş düzenler?

Trabzon Havalimanı’na Onur Air, Pegasus Hava Yolları, SunExpress Hava Yolları, Türk Hava Yolları gibi farklı hava yolu şirketleri uçuş seferleri hizmeti sunmaktadır.

Trabzon havalimanın içerisinde neler vardır?

Trabzon Havalimanı’nın içerisinde kafe, restoran ve büfeler yer almaktadır. Buralarda yemek yiyebilir ya da kahve içerek zamanınızı daha iyi değerlendirme şansını elde edebilirsiniz. Bunun dışında sevdiklerine hediyelik eşya alacağınız dükkân bulunmaktadır. ATM ve araç kiralama ofislerinden de hizmet alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşım sağlamak için HAVAŞ otobüsleri tercih edilebilir. Bu ulaşım yolu ile yaklaşık 35 dakika içerisinde merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ile 25 dakika içerisinde merkeze ulaşabilirsiniz. Dilerseniz toplu taşıma araçları ile de merkeze 40 dakika içerisinde kolay bir şekilde ulaşım sağlama şansını elde edebilir daha konforlu ulaşım için araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir