İzmir Hatay Uçak Bileti
Hatay

İzmir Hatay Uçak Bileti

İzmir Hatay Uçak Bileti

İzmir Hatay Uçak Bileti, fiyatları ara’mak için THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının. En Ucuz İzmir Hatay Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

İzmir Hatay Uçak Bileti Fiyatları

Ucuz İzmir Hatay Uçak Bileti fiyatları, ara’mak için Tıkla THY, AnadoluJet ve Pegasus Uçak Firmalarının. En Ucuz İzmir Hatay Uçak Biletleri için sitemizden Bilet Sorgulaması Yap, Karşılaştırmalı olarak En Uygun Uçak Bileti Bul ve Al.

İzmir Hatay Uçak Bileti, Fiyatları Sunexpress Ucuz İzmir Hatay Bilet Fiyatı Ara. Pegasus En Uygun İzmir-Hatay Uçak Saatleri THY, Pegasus ve Anadolujet Seferleri, Saatleri için tıkla…

En uygun İzmir Hatay uçak bileti fiyatları bul. 256 Bit SSL Şifreleme Güvenliği ile ucuzucakbiletiara.com online alışveriş imkanı ile tüm havayollarının İzmir Hatay uçak biletleri kampanya ve indirimleri sizleri bekliyor.

İzmir Hatay Uçak Bileti Thy

İzmir Hatay uçak bileti THY, En ucuz İzmir Hatay uçak bileti ne kadar, saatleri, uçuşları ve fiyatı ara, Sunexpress, Pegasus, Anadolu Jet ile sana uygun biletleri bul ve satın al.

İzmir Hatay Ucuz Uçak Bileti

İzmir Hatay ucuz uçak bileti fiyatları ve en ucuz İzmir Hatay seferlerini bulmak için akıllı bilet arama motorumuz sizin için firmaları ve seferleri karşılaştırıp en uygun biletleri listeler ve sizde güvenle satın alırsınız.

İzmir Hatay en ucuz uçak bileti fırsatlarını bulun. Hava yolu şirketindeki fiyatları tek ekranda karşılaştırın.

İzmir Hatay uçuş arama sayfamızda İzmir Hatay ucuz uçak biletlerini listeleyebilir, İzmir-Hatay uçak biletlerini 2 kolay adımda güvenle satın alabilirsiniz.

Hatay Hakkında

Akdeniz kıyısında bulunan Hatay, Türkiye’nin güneydeki en uç noktası olan Topraktutan Köyü’nün de bulunduğu çeşitli toplumlar için tarihi önemi bulunan yaklaşık 1.5 Milyon nüfuslu bir şehrimizdir.

Sıcaklığın yaz mevsiminde yüksek seviyelere çıktığı Hatay‘da yazlar genel olarak kurak ve bunaltıcı sıcak, kış aylarında ise Akdeniz ikliminin etkisiyle yağışlı geçmektedir, kar yağışı ender görülen bir iklime sahiptir.

Medeniyetlerin buluşma noktası da diyebileceğimiz. Hatay tarihin ilk Katolik kilisesi Saint Pierre Kilisesi’ne ve Titus Kaya Tüneli gibi tarihi yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Coğrafyada bulunan eserlerden dolayı her dinden ziyaretçi yıl boyu Hatay’ı ziyaret etmektedir.

Antakya Mozaik Müzesi bölgeye gideceklerin görmesi gerekli olan tarihi eserleri toplu olarak görebileceğiniz güzel bir alternatif sunmaktadır. Harbiye adı verilen mesire yeri ve İskenderun Limanı kesinlikle görülmeye değer doğal güzellikleri içinde barındırmaktadır.

Hatay denilince akla ilk gelen şeylerden biri de Hatayın zengin ve leziz mutfağıdır. Tatlı olarak künefe, yemeklerdeyse küflü çökelek, kağıt kebabı, tuzlama tavuk ve oruk bölgeye özgü lezzetlerin başında gelir.

İskenderun Limanı ve Hatay Havalimanı bölgeye ulaşımı kolaylaştıran ve turist sayısını arttıran yapıların başında gelir. Hatay’ın konumundan dolayı hem kara hem de demir yoluyla ulaşım her mevsim mümkün kılmaktadır. Antakya adıyla anılan il merkeziyle beraber İskenderun, Dörtyol ve Samandağ gibi toplam 12 ilçeye sahiptir.

Hatay Havalimanı ile Hızlı Yolculuk Sizlerle

Hatay Havalimanı Türkiye’nin en güneyinde yer alan bir havalimanıdır ve 2007 yılından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Hatay havalimanı, İskenderun ilçesine 45 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Hatay havalimanı hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Havalimanının içinde VIP salonu, sağlık hizmetleri, PTT, ATM gibi ofisler yer almaktadır. Hatay Havalimanına AnadoluJet Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen arasında uçuşlar düzenlemektedir. Nas Air hava yolu şirketi ise Cidde ve Riyad için uçuş seferleri düzenlemektedir. Pegasus hava yolları Lefkoşa, İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir şehirlerine uçuş seferleri düzenler. Türk hava yolları İstanbul havalimanına uçuş seferine sahiptir. Son olarak SunExpress ise İzmir için uçuş seferleri düzenlemektedir.

Havalimanından merkeze ulaşım nasıl gerçekleştirilir?

Hatay havalimanından kalkan HAVAŞ servis araçları yalnızca İskenderun ve Antakya ilçelerine hareket eder. Hatay’ın Kırıkhan ilçesine ulaşım sağlayabilmek için Türk hava yollarına ait yolcu servisleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra dileyen kişiler taksi ile gidecekleri yere ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca özel transfer hizmetleri ile oldukça konforlu ve size özel bir ulaşım hizmeti alma şansını kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

İzmir Hatay Uçak Bileti

Ege’nin İncisi İzmir’e Yolculuk

İzmir her yıl özellikle yaz sezonunda milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen oldukça güzel bir şehirdir. Efes gibi antik şehirlerin bulunduğu Çeşme gibi yaz sezonunda ilk tercih edilen ilçelere sahip İzmir’e ulaşım sağlamak için Adnan Menderes Havalimanı tercih edilmektedir. Şehir merkezinin 18 km güneyinde yer alan Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ve Menderes ilçeleri sınırları içinde yer almaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı ülkemizin en işlek beşinci havalimanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar uçuş seferlerine ev sahipliği yapmaktadır. Yerli yabancı onlarca hava yolu şirketi tarafından uçuş seferleri düzenlenmektedir. Adnan Menderes Havalimanı’nda pek çok yeme içme yerleri, kafeler ve alışveriş yapabileceğiniz mağazalar bulunmaktadır.

Adnan Menderes Havalimanı’ndan merkeze nasıl gidilir?

Adnan Menderes Havalimanı’nda indikten sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan İZBAN banliyö trenlerini tercih ederek merkeze kolay ve uygun bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra HAVAŞ servisleri ile dilerseniz merkeze ya da çevre ilçelere, illere de kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Tercihen daha konforlu, hızlı ve özel bir hizmet almak için taksi, araç kiralama ve özel transfer hizmetlerinden de kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz.

İzmir Hakkında

Şehir merkezinden turistik beldelerine kadar dört bir köşesi doğal güzelliklerle çevrili olan. İzmir, muhteşem iklimi ve sıcak insanlarıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen şehirleri arasında yer almakta dır.

Ege Denizi’ne kıyısı olan ve sıcak iklimi ile bir tatil beldesi olan İzmir, Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehridir. Tarih boyunca en stratejik liman kentlerinden biri olduğu için bir çok medeniyetin izlerini taşıyan kent geçmişi M.Ö. 6500 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Şehir merkezindeki en popüler caddelerde yürürken bile bunalmayacağınız. İzmir’e sadece turistik beldelerini gezmek amacı ile değil herhangi 1 hafta sonu. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na çok uygun bilet fiyatlarıyla uçup yalnızca kafa dinlemek için bile seyahat edebilirsiniz ucuz uçak bileti.

İzmir’de ilk uğramanızı tavsiye ettiğimiz yerler arasında Saat Kulesi. II. Abdülhamid’in tahta çıkışının 25. Yılı şerefine inşa edilen 25 metre uzunluğundaki kuleye muhakkak uğramalısınız. İzmir’in manzarasını doya doya izleyebilmek için ise Asansör’e gitmenizi öneririz.

Tarihi asansör, bir asırı aşkın süredir ziyaretçilerine İzmir’in en güzel manzaralarını sunuyor. Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı, Kurtuluş Savaşı’nın simgelerinden Hükümet Konağı. Tarihi Kemeraltı Çarşısı, bugün alışveriş merkezi olarak kullanılacak olan. Eski Gümrük Binası gibi önemli tarihi ve kültürel yerler İzmir’de görmeniz gerekli olanlar arasında bulunuyor.

Hem ticari hem de iş amaçlı olarak bir çok ziyaretçi ağırlayan İzmir’de Adnan menderes havalimanı bulunuyor. İzmir’e seyahat planınızda Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak şehire kolayca ulaşım sağlamak için. Tüm uçuşları inceleyerek size en ideal İzmir uçak biletini alabilirsiniz.